1/27

Meghan Markle

Meghan Markle

Zdroj: winto

Meghan stále neshodila svou těhotenskou váhu a necítí se tak atraktivně jako před devíti měsíci, a rozumíme, že ji představa slintajícího Harryho nad obalem s Jennifer rozladila.
Královský zdroj se k situaci vyjádřil následovně: ,,Meghan rozumí, že když se to stalo, bylo Harrymu pouhých 24 let, rozrušil ji ale fakt, že herečku Jennifer Aniston hodnotil jen podle nahé fotky, místo aby ji poznal z jiného pohledu."
Nová kniha o zrzavém princi prozrazuje, že měl na seriálovou Rachel velký zálusk. Jak se k tomu vyjádřila jeho drahá polovička Meghan? Zkažený rod princů na sebe pořád upozorňuje.
I tak tím naštval Alžbětu, jež nestrpí sexistické řeči, a svou zmoženou a vykojenou ženu na mateřské dovolené. Jeho pobláznění seriálovou herečkou došlo tak daleko, že se tehdy 24letý princ odvážil Jennifer zasypat textovkami.
Do třetice všeho špatného se na světlo světa dostalo Harryho doznání, že by si Jennifer Aniston vzal za manželku, kdyby mohl. Rozhodnutí učinil po zhlédnutí její nahé fotografie na přebalu magazínu GQ.
Nová kniha pobuřuje královskou rodinu. Vedle mnoha vyzrazených skandálů stojí i Harryho prohlášení o slavné herečce Jennifer Aniston. Sexistický princ z její nahé fotografie usoudil, že by byla výbornou princeznou.
Autor knihy Ian Halperin, napsal: ,,Svému blízkému příteli řekl, že jeho oblíbenou herečkou je Jennifer Aniston a že sehnal její telefonní číslo. Napsal jí a posílal smajlíky."
Halperin pokračuje: ,,Jennifer Aniston si byla vědoma Harryho chtíče, ale nechtěla ho tahat za nos a na zprávy nijak nereagovala. Vadil jí 16letý věkový rozdíl mezi nimi."
. Oteklá Meghan Markle se tak může jít klouzat. Naštěstí pro Harryho, jeho vyjádření o božském těle Rose z Millerových na tripu se událo v roce 2009, bezmála dekádu předtím, než poznal svou vyvolenou a matku svého dítěte.
Tím se Anistonina šance stát se vévodkyní ze Sussexu a matkou budoucího vladaře navždy rozplynula. O Harryho poblouznění žhavou herečkou se doslechla královna Alžběta i Meghan Markle.
Obě ženy nejsou nadšené z toho, že z jedné nahé fotografie usoudil, že by Jennifer mohla být perfektní princeznou. Meghan je dokonce rozezlená, že se jí snažil sbalit přes smsky.
Jablko nepadá daleko od stromu. K nevěře prince Charlese a aférce prince Williama s kráskou Rose Hanbury se přidává i třetí z rodu, princ Harry, kterého naprosto oslnila nahá Jennifer Aniston na obálce časopisu.
Budoucí král Charles se ne a ne zbavit zákeřné Camilly, která vytahuje jeho tajný deník s doznáním, že zabil princeznu Dianu. Záletnický princ William svou aférkou vyhnal z domu Kate Middleton, drama bude, zdá se, pokračovat soudní bitvou o děti.