1/31

Slavných vegatariánů je překvapivě hodně.

Slavných vegatariánů je překvapivě hodně.

Zdroj: Profimedia.cz

Komik Russel Brad nejí maso od roku 2011, kdy viděl dokument Raději vidličky, než nože. A nezhřešil ani v době, kdy bojoval se závislostí na drogách.
Bez masa se už dlouhé, předlouhé roky dokáže obejít i představitel filmového Spidermana Tobey Maguire.
Herečka Christina Applegate už maso nejedla tak dlouho, že už prý úplně zapomněla, jak vlastně chutná...
Ačkoli se herec Kal Penn proslavil v huličském filmu Harold a Kumar, kde s kamarádem absolvoval šílenou cestu za oblíbenými hamburgery, ve skutečnosti by se masa ani nedotkl.
Hvězda seriálu Hra o trůny Peter Dinklage přestal jíst maso, když mu bylo 16 let. Vždy prý soucítil se zvířaty.
Zpěvák Jason Mraz, který se proslavil hitem "I'm yours" se vzdal dokonce všech živočišných produktů, včetně vajec a mléka.
Woody Harrrelson se masa vzdal, když se dozvěděl, že jeho tělo odmítá laktózu. A od té doby se také angažuje v boji za práva zvířat.
Možná vás překvapí, že známý filmový drsňák Samuel L. Jackson dal masu vale, ale prý se tak rozhodl proto, že chce žít déle.
Nejznámější tatérka světa, Kat Von D, o výhodách jídelníčku bez masa pravidelně přesvědčuje fanoušky na Instagramu.
Olivia Wilde je zapřísáhlou vegankou většinu své dospělosti, čemuž často připisuje svou nestárnoucí krásu.
Joaqin Phoenix nejí maso už od dětství, prý se tak rozhodl po jednom rodinném rybářském výletu. Když viděl, jak se ulovená ryba bezmocně svíjí na zemi, křičel vyčítavě na matku, proč mu nikdy neřekli, že se kvůli jeho jídlu děje tohle. Nevěděla, co říct.
Maso nejí ani Brad Pitt, dokonce prý ani nemá rád, když ho někdo jí před ním. Steaky pravidelně vytýkal a rozmlouval i Angelině Jolie.
Díky jídelníčku ze zeleniny a ovoce prý tvář Jareda Leta vůbec nestárne. A je pravda, že ačkoli je mu 40, vypadá hodně mladě...
Bez masa žije i lamač dívčích srdcí Leonardo DiCaprio, který se výrazně angažuje v boji za lepší planetu.
Kriten Bell přestala jíst maso, když čekala první dítě, protože prý cítila, že je to tak spravné. A k vegetariánství přesvědčila i svého manžela Daxe Shepharda.