1/39
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

Zdroj: Youtube

Celý seriál se odehrává ve Wisconsinském městečku Point Place. Zdá se být nejnudnějším místem na světě, ale to nebrání partě kamarádů vyvádět různé kousky, které často hraničí se zákonem a často ho i překročí.
Jedna z hlavních postav je Jackie Burkhartová, ztělesnění rozmazlenosti. Pochází z bohaté rodiny a je namyšlenější, než byste si vůbec uměli představit. Časem se zamiluje od Hydea a je z ní normální milá holka.
Jackie hrála Mila Kunis, která se stala velmi známou a uznávanou herečkou. Kromě herectví se také věnuje dabingu. V originále propůjčila hlas Meg Griffinové v animovaném seriálu Griffinovi. Nyní žije po bohu Ashtona Kutchera a má s ním dvě děti.
Rebel s citlivou duší je Steven Hyde. Háže rameny, ale ve skutečnosti je to něžný a pozorný kluk, který touží po lásce. Zhruba v půlce seriálu ho tak trochu adoptují Formanovi, bydlí u nich ve sklepě. Začne chodit s Jackie.
Jeho kudrny jsou nezapomenutelné, malou roli si střihnul ve filmu Beethoven 2 a další role a roličky zhruba ve třiceti dalších filmech. Čelil obvinění ze znásilnění tří žen, ale obvinění se nikdy nepotvrdilo.
Donna Pincioti kočka, kterou od svého mládí miluje Eric. Chvíli jí nadbíhá i Hyde, ale ona si nakonec vybere sousedovic synka. Po celou dobu seriálu řeší hodně vztahových otázek, její blízkou kamarádkou se, navzdory velmi rozdílným povahám, stává Jackie.
Laura Prepon je herečka s velkým H. Nejen vizáž, ale i chraplavý hlas, se člověku zaryjí pod kůži. Kromě Zlatých sedmdesátých, hraje jednu z hlavních rolí v seriálu Oranžová je nová černá a také hrála menší roli v pár dílech Jak jsem poznal vaši matku.
Cizinec party Fez, o kterém nikdo nic moc neví, se rychle včleňuje a jeho neznalost místní kultury často způsobuje různé patálie jak jemu samotnému, tak i partě. Jeho obleky na Halloween jsou opravdu úchvatné.
Wilmer Valderrama se ve 13 letech s rodiči přestěhoval z Venezuely do Los Angeles, neuměl slovo anglicky a byl hozen mezi Američany, aby si poradil. V podstatě stejnou roli hraje ve Zlatých sedmdesátých. Jeho exotický obličej mu vynáší role cizinců.
Michael Kelso je blbec party. Opravdu hloupějšího člověka byste nenašli. Myslí jen na sebe a nijak mu nevadí zahýbat své holce Jackie. To vše jen do chvíle, kdy otěhotní jedna jeho známost. Poté odchází na policejní akademii, aby zabezpečil rodinu.
Ashtona Kutchera asi netřeba představovat. Jeden z těch, který skutečně udělal díru do světa. Ať už svým herectvím, nebo vztahem s Demi Moore. Je to zkrátka fešák s velkým F a také velmi talentovaný herec.
Eric Forman je od prvních dílů hlavní postava, časem ovšem na jeho důležitosti ubývá a posledních pár řad není v seriálu vůbec, protože odjede "hledat sám sebe" bůh ví kam. Ericův charakter je dost plochý, je to prostě klasický hodný kluk.
Topher Grace se své role ve Zlatých sedmdesátých vzdal kvůli roli ve filmu, do seriálu se pak už nevrátil a i teď točí hlavně filmy. Z vizáže hodného kluka vyrostl a teď hraje spíš sígry a kriminální živly.
Ericova máma, trochu pošahaná, ale vlastně mamina všech. O celou partu se stará, jako kdyby byli její vlastní a když zjistí, že Hyde má problémy a jeho máma odešla a nechala ho samotného, neváhá ani vteřinu a nechává ho bydlet u Formanových doma.
Debru Jo Rupp možná znáte ještě z jednoho dost zásadního seriálu. Pamatujete si manželku nevlastního bratra Phoebe z Přátel? Je to ona. Paní učitelka. Její herecká kariéra nečítá žádné zásadní kinematografické tituly, ale ona je spokojená.
Táta Forman alias Red Forman. Je to chlap, který toho moc nenamluví, ale když už promluví, vždy to stojí za to. Je to tvrďák a svého syna i jeho kamarády častuje označením "DUMBASS" - "TUPEC". To je vlastně jeho nejoblíbenější a nejpoužívanější slovo.
Jeho obličej je vám možná povědomý z RoboCopa. Herec Kurtwood Smith se na scéně pohybuje už pěknou řádku let. Taky aby ne, táhne mu pomalu ale jistě na osmdesát a pořád točí!
Donnin táta Bob. Nosí příčesek a snaží se jít s dobou. Faktem je, že je spíš k smíchu než k obdivu, ale svou dcerku miluje jako nic jiného na světě. S Redem je pojí podivný vztah, který by se možná dal nazvat přátelství. Ale hodně jemné přátelství.
Paradox je, že Don Stark má i ve svých třiašedesáti pořád hlavu plnou bujných kadeří. Dost často hraje ve filmech s policejní tematikou. Zkrátka ho to baví.