1/27
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

Zdroj: Youtube

Samozřejmě mluvíme o Davidu Beckhamovi a jeho manželce Victorii. Právě tento pár se může pyšnit hned čtyřmi potomky, z nichž jeden je úspěšnější než druhý. Je to až k nevíře.
První narozený je Brooklyn v roce 1999. Pozorně si prohlédněte, jak přes téměř dvaceti lety vypadal jeho táta David. Tedy kromě toho nevkusného obleku a šíleného účesu.
S prvním dítětem přišla na oba mladé rodiče (Victorii bylo 25 let, měla dítě vlastně dost brzy) velká zodpovědnost. První je zkrátka vždy jen jedno.
Pamatujete fotku z roku 1999? Jako kdyby Davidovi z oka vypadl, že? Brooklyn se věnuje fotbalu jako jeho otec. Vlastně v mnoha věcech jde ve šlépějích svého otce. I v kérkách. V necelých dvaceti už ho zdobí pár obrázků na kůži.
Prostřední Beckham dostal jméno Romeo. Jeho narození v roce 2002 způsobilo velikou radost, protože bylo jasné, že Beckhamovic pokolení zkrátka nevymře i kdyby čert na koze jezdil.
S přibývajícím věkem se Romeo vzdálil od fotbalu a začal se věnovat tenisu. S mámou Vicktorií také navrhuje oblečení a zkusil si i být modelem pro značku Burberry. Kam ho osud zavane? Uvidíme.
Nejmladší z kluků se narodil v roce 2005. Poté, co to byl opět kluk nechtěla Victorie o dalším dítěti ani slyšet.
Z Cruze je zkrátka puberťák a jeho největší vášní je hudba. Hraje na kytaru a na klavír a rád by nazpíval další písničky.
V roce 2010 se Victoria i David konečně dočkali vytoužené holčičky. Její jméno si David okamžitě nechal vytetovat přímo na srdce.
A z Harper se okamžitě stala jeho malá princezna. Tahle holčička má snad všechno, co by si jen mohla přát. Miluje ji celá rodina.
Včetně velkých bráchů. Je dost pravděpodobné, že z ní bude stará panna, protože pochybujeme, že by táta David seznal nějakého floutka hodného jeho dcerušky.
S Harper tráví David co možná nejvíc času. Ostatně vzhledem k tomu, že je jí sedm let, ještě se nedá moc mluvit o tom, že by její kroky někam konkrétně směrovaly.
Beckhamovi jsou rodina, která drží neskutečně při sobě. Navzájem se podporují v čemkoli co dělají a vzhledem k tomu, do jakých oblastí se děti pouštějí, je více než jasné, že o nich ještě hodně uslyšíme. Kam se vydá Harper až se pustí tátovy ruky?