1/21

Zdroj: Youtube

Zdá se, že v rodině Carterových se to talenty jen hemží. Nejstarší Nick byl v Backstreet Boys, mladší Aaron je také zpěvák a jeho dvojče Angela modelka. Další sestra žije mimo showbyznys a ještě jedna starší sestra zemřela v roce 2012.
Aaron a Shawn Ashmorovi jsou bráchové, dvojčata, kteří oba velice aktivně hrají ve filmech, avšak každý v jiných. Kdo by znal jen jednoho z nich, snadno ho zamění za druhého a naopak. Zkrátka jako vejce vejci.
Dokonce i Ashton Kutcher má dvojče Michaela. Říká se, že jedno z dvojčat je vždy hezčí, tady to platí desetinásobně. Na druhou stranu o Ashtonovi se traduje, že nepobral moc inteligence. Na rozdíl od jeho bráchy, který je velice úspěšný byznysman.
Král popu měl také sourozence, dvojče, kterého rodiče pojmenovali Jesse Garon Presley. Narodil se 35 minut před Elvisem, ale bohužel již mrtvý. Elvisovi rodiče na svého prvorozeného synka nikdy nezapomněli, ačkoli Elvis byl vychováván jako jedináček.
Víte, že Giselle Bündchen má pět sester? Jedna z nich je její jednovaječné dvojče Patrícia. Giselle o své sestře říká, že je její zrcadlo. Jako malé dělaly všechno spolu a ze všech sester měla, přirozeně, nejblíž právě k Pat.
Zatímco Jason London zamířil do oblasti stříbrného plátna, jeho jednovaječný bratr Jeremy se shlédl spíše v televizních filmech. Bratry Londonovi lze vidět spíše ve společné kapele než před kamerou. Každý má záběr v jiném odvětví filmů.
Bývalý americký prezident George Bush má dvojčata. Věděli jste to? Jsou to Jenna a Barbara Bushovy. Mladé a krásné ženy, které mají slušně našlápnutou kariéru. Jenna je učitelka a mluvčí a Barb dělá do politiky.
Ani Hederových doma nebylo zrovna málo. Herec Jon Heder, kterého můžete znát z komedie Ledově ostří, má dalších pět sourozenců, z toho jedno identické dvojče Daniela. Dan dělal speciální efekty pro pár Marvelovek.
Kiefer Sutherland je také z dvojčat. Ačkoli jeho sestra Rachel vypadala dříve spíš jako jeho matka, je to skutečně ségra. Kiefer na vyrůstání s Rachel vzpomíná se smíchem, prý mu dávala co proto a on jí za to schovával věci. Dnes na sebe nedají dopustit.
Scarlett Johansson je také bohatá na sourozence. Kromě tří vlastních má ještě jednoho nevlastního. Narodila se ale zároveň s bráchou Hunterem, který ji po rozvodu často doprovází na společenské události.