4/25

Meghan to sluší při každé příležitosti.

Zdroj: Profimedia.cz

Meghan Markle si postěžovala na poměry v královské rodině.

Zdroj: Jan Novák

Doopravdy si to Meghan celé vymyslela? Sama ví nejlíp, jaké nedozírné následky by taková obrovská lež mohla mít.

Jak dlouho bude Meghan postavená na hanbě? To nikdo neví!

Zdroj: Profimedia.cz

Změna klimatu se ale nijak nepodepsala na rodinných poměrech za zdmi Buckinghamského paláce, Meghan Markle stále zbrojí proti Kate Middleton a Camilla je stále nenáviděna všemi, od královnu po čeledína v královské stáji.
Meghan se pozicí "vedlejší" osoby na ceremonii, připomínající padlé vojáky, cítila nanejvýš poníženě. Měly být všechny čtyři pospolu, na poslední chvíli se ale královna Alžběta rozhodla, že bude lepší obě vévodkyně rozdělit.
V Británii se slavil Den válečných veteránů a na významné události nesměla chybět celá královská rodina. Během ceremonie si ale diváci všimli, že čtyři nejdůležitější dámy monarchie - královna Alžběta, Meghan, Kate a Camilla nejsou pospolu.
,,Balkónek je příliš malý pro tolik osob, vejdou se na něj maximálně tři osoby." Když se ale pozorně podíváme na fotky, Meghan by se na něj naprosto bez problému vtěsnala a dokonce by s sebou mohla přivést ještě jednu kamarádku vlastního výběru.
Celou dobu se tvářila jako kakabus a diváci za branami paláce si toho samozřejmě všimli. Těsně po ceremonii přišel královský zdroj s prohlášením, proč se musela Meghan postavit jinam. A je k smíchu.
Královna stála po boku Camilly a Kate Middleton, Meghan musela jít trucovat vedle hraběnky z Wessexu Sophie a manželem princezny Anny Timothyho Laurence .
Přesto svým rozhodnutím poslat Meghan na jiný balkónek královna vytvořila onen nechtěný problém - nikdo se během ceremoniálu nesoustředil na nic jiného než Meghan vrhající po okolí rozběsněné pohledy.
Dovolily by si vévodkyně na tak důležité události vyvést skandál? Podle zdroje ano i ne. A podle nás taky. ,,Samozřejmě by si vedle královny Alžběty nedovolily nic velkého, ale opravdu by postačilo jakékoliv gesto nebo pohled a oheň by byl na střeše."
Tedy jsou, až na jednu - Meghan se na poslední chvíli odporoučela na úplně jiný balkónek a strhla tím na sebe všechnu pozornost. Nemusíme vám připomínat, že vztahy mezi členy královské rodiny jsou ledovější než ledovce Grónska.
Jiný královský zdroj potvrdil to, co si všichni mysleli: ,,Královna Alžběta nechtěla, aby mezi vévodkyněmi ze Sussexu a Cambridge vznikl během ceremoniálu jakýkoliv rozkol, snadno vyvolatelný třeba nepatřičným pohledem nebo gestem."