1/22

Kate Middleton je těhotná: Zdraví čtvrtého potomka je ve velkém ohrožení!

Kate Middleton je těhotná: Zdraví čtvrtého potomka je ve velkém ohrožení!

Zdroj: Profimedia.cz

tvrdí zdroj. ,,Královna bude mít ohromnou radost, sama má čtyři děti, Kate jí jde v stopách." Co si o tajném těhotenství Kate myslíte vy?

Kate Middleton je těhotná: Zdraví čtvrtého potomka je ve velkém ohrožení!

Zdroj: Profimedia.cz

Teď, když jsou znovu kamarádky by bylo od Kate podlé, kdyby dva týdny po oznámení, že je Meghan v tom, informovala svět, že také čeká dítě.,,O těhotenství neví ani královna Alžběta,"
Objevily se totiž zprávy, že Kate Middleton je těhotná se svým čtvrtým potomkem! Vévodkyně z Cambridge ale zatím nechce nic zakřiknout a zprávu se snaží tajit.
Za ztrátu váhy mohl i stres z návratu z mateřské." ,,Je to ale opravdu nebezpečná váha a nikdo nechce, aby bylo kvůli tomu děťátko nedonošené," obává se zdroj.
Přátelé vévodkyni radí, aby přibrala kila a zakulatila se, pro někoho, kdo trpí silnou ranní nevolností to ale není tak jednoduché. ,,Spoustu žen během těhotenství přibírá na váze, Kate se svou silnou nevolností může naopak váhu ztrácet," pokračuje zdroj.
,,Musí být velice opatrná. Určitě se cítí líp, když vynechá několik jídel, aby jí ráno nebylo špatně, podle všeho se ale tento problém snaží udržet pod kontrolou a jí pravidelně."
Podle přátel vévodkyně hodně zhubla. ,,Její váha se pohybuje kolem 43 kil, to je pro těhotnou ženu opravdu málo," strachuje se zdroj. ,,Těhotenských kil navíc se zbavila velmi rychle, ale chtěla ještě zhubnout.
,,Snaží se jí ale nevypálit rybník a tak zprávu o těhotenství drží pod pokličkou," přiznává zdroj.",,Kate ví, jak jsou Meghan i Harry z potomka nadšeni, a chce, aby si to užili co nejdéle."
Zatímco princ Harry a Meghan dál válčí s nepřízní rodiny a princ Andrew vrhá na britskou monarchii stále větší stín nedůvěry, budoucí král s královnou podle všeho pracují na tom, aby se obliba královské rodiny zase pozvedla do obvyklých výšin.
Přátelé doufají, že jí "spolutěhotná" Meghan se všemi obtížemi pomůže, aby se Kate cítila líp a nestrádala tolik. Když jsme u Meghan, Kate je radostí bez sebe, že budou mít děti ve stejném věku.