1/25

Vít Starý Mandrage

Vít Starý Mandrage

Zdroj: Profimedia

Všichni kolegové z branže se shodují, že je mladého muzikanta škoda a měl by se dát dokupy. I my přejeme Vítkovi hodně sil, aby se mu podařilo své démony porazit a mohl se brzy vrátit ke koncertování...
Vítek Starý měl ještě nedávno vše, co by si takto mladý muzikant mohl přát. Měl slávu, skvělou kapelu a spousty příležitostí před sebou. Jenže, vydal se na špatnou cestu...
Vít Starý by před lety mohl být vzorem pro úspěšné mladé muzikanty. Hity jeho kapely Mandrage hráli ve všech tuzemských rádiích a během pár měsíců se z neznámých kluků stali přes noc hvězdy.
Bohužel, právě frontman Vít, rychlý nástup slávy snášel velice špatně, a začal se uchylovat k různým způsobům, jak na chvilku vypnout. Ačkoliv nikdo z kapely, ani sám Starý nepotvrdil, že lítá v drogách, každému je situace víc než jasná.
Strhané rysy, úbytek na váze a nezdravý vzhled zpěváka napovídají, že evidentně v něčem lítá. I když kapela zarytě mlčí, našlo se pár lidí, kteří stav Vítka pojmenovali jedním slovem- PERVITIN!
Mandrage zažili sice velký vzlet ke hvězdám, o to více je ale bolí pád na dno. Kapela od začátku o problémech zpěváka Vítka hovoří pouze jako o "démonech," které si musí sám vyřešit, více nechtějí specifikovat.
Že je situace zoufalá dokazuje i fakt, že jakmile kapela odjede turné, čeká je pauza. Jak dlouhá bude, si netroufají odhadnout ani zbylí členové Mandrage. Je na nich ale vidět, že je problémy Starého velice trápí.
"Bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby to zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe," vyjádřili se Mandrage k situaci.
Podařilo se nám kontaktovat blízké přátele Starého, kteří se na rozdíl od kluků z bandu nesnažili zpěváka krýt a řekli nám naostro, s čím aktuálně Vítek bojuje!
"Všichni ví dobře, co Vítek bere. Rychlá sláva ho naprosto zničila. Začínal na koksu, jenže to po čase bylo málo, tak přešel na pervitin. Je to levnější a stačí toho menší množství. "
"Najednou se začal měnit před očima. Je mi to moc líto a doufám, že to zvládne," potvrdil naší redaktorce kamarád Starého šokující podrobnosti, které ovšem stejně všichni tušili.
Léčba na tak silné droze jako je pervitin může trvat měsíce, někdy i roky, záleží na vůli daného člověka. Vítek Starý by měl mít velikou motivaci vrátit se k muzice, o kterou díky závislosti přišel.