1/33

Zdroj: Youtube

Amanda je, dá se říct, chudinka seriálu. Kromě toho, že má násilnického manžela, kterého se naštěstí zbaví, nabrnke si v zápětí chlápka, co ji chce zabít. Kromě toho spala snad a každým v celém domě, včetně doktora Manciniho.
Heather Locklear si kromě Melrose Place zahrála také v seriálu Dynastie. Kromě toho se objevila i v seriálech jako Scrubs: Doktůrci, Ally McBealová a mnoha dalších. Ve filmovém průmyslu se jí dařilo spíš v televizních filmech. Na velké plátno se nedostala
S Jane se seznamujeme coby manželkou Dr. Michaela Manciniho. Během seriálu se s manželem rozvádí. Později randí s různými muži, znovu si bere Michaela a znovu se s ním rozvádí. Nakonec s ním čeká dítě, ačkoli už je dávno s někým jiným. Nemá to snadné.
Roli Jane hraje Josie Bissett. V seriálu se držela přes pět let, ale nakonec odešla kvůli potratu, který prodělala a potřebovala se s ním srovnat. Kromě Melrose Place hrála v několika seriálech epizodní role a tu a tam v nějakém filmu.
Alison Parker má za sebou krutou minulost, její otec ji zneužíval a také její ex-přítel ji znásilní. To jednoho samozřejmě dostane a tak má Alison problémy s pitím. Navzdory všemu pozná muže, který ji pomůže a vezme si ji i když je alkoholička.
Courtney Throne-Smith se kromě Melrose Place uchytila jako jedna z hlavních postav v Ally McBealové. Ačkoli se původně ucházela přímo o roli Ally, role Georgie jí seděla víc. Mimo to se objevila v dalších seriálech. Kromě herectví se věnuje také rodině.
Mladší sestra Jane, která se spustí s jejím manželem, tedy svým švagrem. Celou dobu, ačkoli svou sestru podvedla, drží se jí a pomáhá jí. Přecejen to bylo v rodině, že ano. Má na krku i vraždu, která se ukáže jen jako pokus o vraždu. Zkrátka hodná holka.
Laura Leighton se do Melrose Place vrátila ještě i v roce 2009. Kromě tohoto seriálu se chytila v Prolhaných kráskách. Mimo to je docela oblíbená v tématu kriminálek a různých vražd. Zkrátka jí to jde.
Doktorka Kimberly Shaw nastupuje jako kolegyně Michaela Manciniho. Velice brzy se do sebe zamilují a začnou se scházet. Později ji Michael opouští, aby zachránil své manželství, ale brzy se rozvádí a začne s Kimberly žít, Kimberly na konec umírá.
Roli Kimberly zahrála Marcia Cross, která se v seriálu držela až do smrti své postavy, tedy po pět sezón. Její obličej se stal ještě slavnější díky seriálu Zoufalé manželky, kde hrála jednu z hlavních postav.
Jo Reynolds je dáma, která má aférku s chlápkem, který se zalíbí Amandě a Jo tak o svého muže přichází. Nachází pak jinou lásku, ale její milý je dealer drog, v sebeobraně ho zabije a čelí soudu, který vyhraje. Také to nemá lehké.
Nedá se říct, že by Daphne Zuniga udělala nějakou velkou kariéru. Její obličej je vidět spíše v televizních filmech než v pořádných dílech. Za zmínku z její filmografie stojí možná tak.... no ne, vážně nic.
Původně se objevuje jako manželka Kylea, ale velmi rychle se rozjede její aférka s Peterem, který je ženatý s Amandou. No... prostě další z množství dam, která neví koho by dřív. Také čeká dítě s doktorem Michaelem. To už snad v tomto seriálu každá.
Herečka Lisa Rinna moc velkou kariéru neudělala. Ačkoli její obličej vypadá tak, že by mohla z fleku hrát někde ve filmech pro dospělé, spíš se snažila prosadit u filmu, nikdy se ale nedostala dál než to televizních filmů.
Mladší sestra Michaela Jennifer. Objevuje se až v páté sérií, ale o to oblíbenější se stává. Jedna z mála, která ukradne jenom jednoho manžela Billyho a jsou spolu šťastní.
Postavu Jennifer zahrála Alyssa Milano, kterou můžeme znát ze seriálu Čarodějky, kde hrála Phoebe. Kromě toho je úspěšná herečka i dnes.