Šíp.deník.cz

16 celebrit, co řekly NE MASU! Některá jména hodně překvapí!

16 fotografií 16
Slavných vegatariánů je překvapivě hodně.
Slavných vegatariánů je překvapivě hodně.
Zdroj: Profimedia.cz
Komik Russel Brad nejí maso od roku 2011, kdy viděl dokument Raději vidličky, než nože. A nezhřešil ani v době, kdy bojoval se závislostí na drogách. Bez masa se už dlouhé, předlouhé roky dokáže obejít i představitel filmového Spidermana Tobey Maguire. Herečka Christina Applegate už maso nejedla tak dlouho, že už prý úplně zapomněla, jak vlastně chutná... Ačkoli se herec Kal Penn proslavil v huličském filmu Harold a Kumar, kde s kamarádem absolvoval šílenou cestu za oblíbenými hamburgery, ve skutečnosti by se masa ani nedotkl.
Sdílej článek:

Ve světě už je už poměrně dlouho moderní zbavovat jídelníček masitých pokrmů, protože bezmasá dieta je pro tělo podle odborníků mnohem prospěšnější. Nepřehlédnutelné procento lidí to vede až k tomu, že ze své stravy maso nakonec vyřadí kompletně. A vzhledem k tomu, že vegetariánů je opravdu hodně, je logické, že se bez masa dokáží obejít i některé známé tváře. Jména těch, co maso vyškrtli kompletně z jídelníčku, najdete v naší galerii, kde se i dozvíte víc o tom, proč se tak rozhodli.

Přečtěte si také tohle, ostatním se to líbilo: ZVRHLÉ jen na první pohled! Tyhle fotky vám ukážou, jak OPLZLÁ umí být vaše mysl

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů