Šíp.deník.cz

Hanychová po rozchodu hazarduje se zdravím: Nezdravé diety a klesající váha

5 fotografií 5
Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup působili jako ideální pár, po roce se ale jejich vztah rozpadl Trojnásobná maminka zůstala opět sama Zatímco Hanychová po rozpadu vztahu hubne, Soukup řeší hlavně své obří dluhy Mediální magnát prý nevyplácí dlouhodobě zaměstnancům mzdy
Sdílej článek:

Agáta Hanychová po rozchodu s Jaromírem Soukupem začala drasticky hubnout. Trojnásobná maminka je sice velmi štíhlá, přesto ale celé dny nejí a k tomu začala opět cvičit pod dohledem trenéra. 

Agáta Hanychová po bolestivém rozchodu s Jaromírem Soukupem prochází velikou proměnou. Nejdříve si nechala influencerka ztmavit své prodloužené vlasy, a před pár dny se na svém Instagramu pochlubila drastickou dietou, kterou drží. 

“Já jsem zase celý den nic nejedla. V noci mě přepadl hlad a normálně jsem si šla dát starou housku s vysočinou a byla božská," přiznala trojnásobná maminka v živém vysílání na Instagramu. Fanoušci jí ale začali vzkazovat, aby to s hubnutím nepřeháněla.

"Chtěli jste váhu, máte ji mít. Do měsíce 58 kg, ale ve svalech. Snad. Jinak měřím 177 cm," okomentovala snímek, na němž váha ukazovala 60 kg. Za úbytkem hmotnosti ovšem může být také stres, který trojnásobná maminka poslední dobou prožívá. Rozpad vztahu s mediálním magnátem byl dalším neúspěchem Hanychové, jelikož ani napotřetí se jí nepodařilo vytvořit kompletní rodinu a na potomky zůstala sama. 

Soukup dluží všude

Zatímco Agáta Hanychová se po rozchodu zaměřila hlavně na sebe a zkrášlování své osoby, Jaromír Soukup má zcela jiné problémy. Na mediálního magnáta se valí kritika ze všech stran a kromě toho jeho TV Barrandov řeší stamilionové dluhy.

Majitel televize údajně dlouhodobě dluží nejen firmám poskytující reklamy, ale také svým zaměstnancům. "Kolegů věřitelů je tam strašně moc, řeší to tak, že už tam pracovat nechodí. Jde i o překladatele, úpravce, režiséry, zvukaře, prakticky všechny profese," přiznal webu dabér Bohdan Tůma, který – stejně jako mnoho dalších lidí nikdy nedostal peníze za odvedenou práci.

Podobně se vyjádřila i Zuzana Bubílková, která měla u Soukupa krátce vlastní show. "Je to pravda, televize mi nezaplatila zhruba dvanáct tisíc korun. Měla jsem tam asi měsíc pořad, pak byly prázdniny a pak nastoupila Agáta, takže mi zavolali, že se to ruší," nebrala si moderátorka servítky v rozhovoru pro deník Ahaonline.cz.

Soukup dluží kam se podívá, Hanychová zase drasticky hubne

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů