Šíp.deník.cz

Volnočasové aktivity podle znamení horoskopu: Koho potěší výlet do přírody?

Volný čas
Volný čas
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Víkend se nezadržitelně blíží a vy nevíte co s volným časem? Nechte se inspirovat svým horoskopem!   

Beran

Pro Berany je vhodná jakákoliv sportovní aktivita. Nejvíce si Berana získáte adrenalinovým výletem. Ideálně vyražte společně na čtyřkolky nebo si zahrejte paintball. Berani jsou akční a milují zábavu.

Býk 

Pokud chcete potěšit Býka naplánujte výlet do největšího detailu. Připravte itinerář přesný na minuty. Rozhodně se ale nepouštějte do dlouhých túr, raději se vydejte na výlet na hrad nebo zámek. Nezůstavejte také jen u jedné aktivity, naplánujte rozmanitý program. 

Blíženci

Jestli chcete potěšit Blížence, tak ho vemte do wellness. Rozhodně ho neužije na velké sportovní výkony nebo výšlapy po horách. Blíženci milují krásné výhledy, radost jim tak udělá romantický hotel s výhledem na zasněžené hory. Nezapomeňte, že součástí takového výletu musí být i kvalitní jídlo a víno.

Rak 

Rakům je zcela jedno, jak budou trávit volný čas. Důležité pro ně je, s kým ho tráví. Preferují tak výlety s rodinou, romantické večeře s partnerem, nebo jednoduše lenošení u televize s domácím mazlíčkem. Ovšem pokud se všichni domluví na tom, že vyrazí na bowling, nebude protestovat. V dobré společnosti bude zkrátka dělat cokoliv a rád. 

Lev

Lvy rozhodně nebaví nuda. Milují poznávat nové věci a zažívat dobrodružství. Nejraději si zabalí pár věci do malého batůžku a vyrazí do neznáma. Rádi tyto zážitky prožívají se svými blízkými.

Panna

Ideální odpočinek pro Panny je někde, kde je dobré jídlo a příroda. Nejhezčím zážitkem je tak pro ně piknik na krásném místě. Vemte je o víkendu k jezeru, připravte něco dobrého do piknikového koše a jejich srdce je vaše. 

Váhy

Jestli něco Váhy zaručeně milují, tak je to luxus. Pětihvězdičkový hotel s wellness a perfektní gastronomií je pro ně značka ideál. Nepohrdnou ani návštěvou vinného sklípku, víno musí být ovšem také výběrové. Jsou to jednoduše požitkáři. 

Štíři

Štíři milují hrady, zámky, pevnosti, zkrátka všechny památky. Pokud je chcete potěšit, naplánujte pro ně dokonalý poznávací zájezd. Nezapomeňte naplánovat prohlídky zámků i s historickým výkladem. 

Střelec

Střelci patří mezi nejvíce romantická znamení. Zaručeně je potěšíte tím, když najdete místo, na kterém je vidět perfektní západ slunce. Vemte s sebou deku, otevřete láhev dobrého vína a užijte si perfektní romantiku ve dvou. 

Kozoroh

S překvapením na Kozoroha rozhodně nechoďte. Pokud s nimi chcete podniknout nějakou aktivitu nebo výlet, vždy dopředu vše proberte společně. Jedině tak nešlápnete vedle. 

Vodnář

Vodnáři milují zvířata. Úsměv na tváři jim zaručeně vykouzlíte tím, když je vezmete do ZOO. Pokud se vám nikam nechce, nezoufejte. Vodnáře potěší i obyčejné venčení jeho čtyřnohého mazlíčka. 

Ryby

Saunování a wellness Ryby přímo milují. Potěší je i návštěva aquaparku, Ryby zkrátka milují vodu a dovádění v ní. Nebaví je ovšem trávit čas s velkou partou lidí. Za vodním dobrodružstvím tak vezmou maximálně dva blízké přátelé. 

Zdroje: Horoscope.com,Cafe astrology,Vice

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů