Šíp.deník.cz

Znamení zvěrokruhu vás prozradí: Kdo si umí naplánovat život a kdo je chaotik

Zvládáte chaos?
Zvládáte chaos?
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Patříte mezi ty, kteří plánují vše do detailu nebo jednoduše improvizujete? I takové věci jako neustálé zapisování do diářů a organizování svých činností máte předurčeno hvězdami. 

Beran 

Berani jsou mistři improvizace, nestresují se zbytečným přemýšlením a plánováním toho co bude. Organizování je jednoduše stresuje. 

Býk

Býci si rádi žijí po svém. Všechny své osobní i pracovní kroky ovšem několikrát promýšlí. Improvizace totiž nepatří mezi jejich silné stránky. 

Blíženci

Lidé narozeni ve znamení Blížence jsou jednu chvíli velmi motivovaní, probudí se a chtějí si sepsat seznam věcí, které je čekají. Radostně si pár z nich splní a další den na vše zase zapomenou a pokračují v zajetých kolejích.

Rak

Většina Raků je absolutně chaotická. Na plánování života nemají čas, žijí tady a teď. Často podléhají emocím, tím pádem se odvíjí jejich život od momentálního rozpoložení, hlavně díky tomu nemohou mít nic naplánované.

Lev

Lvi jsou perfektní manažeři, dovedou si uspořádat vlastní i profesní život, a to nejen sobě, ale i ostatním lidem. Když něco plánují, nevynechají jediný detail. Tato jejich vlastnost je tím, proč jsou tak úspěšní.

Panna

Lidé narozeni ve znamení Panny mají plánování v krvi. Vymýšlí dokonalé strategie a postupy. Je to pro ně zkrátka přirozené. Zvyšuje to tak jejich efektivitu. 

Váhy

Váhy jsou éterické bytosti, které si nic nedělají z deadlinů a podobných věcí. Alespoň základní plánování by jim ulehčilo život. Do té doby budou hlavně díky své neorganizovanosti v problémech. 

Štír

Štíři dokonale promýšlí všechny věci. Umí vymyslet a naplánovat události tak, aby dopadly podle jejich představ. Jediné, co může narušit tuto jejich organizovanost, jsou emoce. Momentálním pocitům dokážou velmi lehce podlehnout. 

Střelec

Střelci mají na všechno plno času, rozhodně se za ničím nehoní. Svým ledovým klidem často vytočí okolní zmatkáře.

Kozoroh

Rutina představuje pro Kozorohy určitou životní jistotu. Improvizované situace rozhodně nevyhledávají. Nebudou se nikomu podřizovat, jedou si to svoje naplánované.

Vodnář

Vodnáři milují svobodu. Plánování tak nepatří k jejich silné stránce. Nikomu neslibují žádné termíny a nedávají ani jiné sliby. Je velmi těžké se s nimi na něčem domluvit. 

Ryby

Lidé narozeni ve znamení Ryb jsou velmi schopní plánovači. Dávají přednost organizovanému životu. Plán jim ovšem musí perfektně vycházet. Když se něco na jejich cestě nevyvede, jsou schopni se na vše vykašlat.

Zdroje: AstrologyAstrotalk, Cafe astrology

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů