Šíp.deník.cz

Návod na SUPER SEX: Milujte se jako v erotickém hitu 50 odstínů šedi!

Vzrušení jako ve filmu zažijete jedině s našimi radami. Anebo taky ne, ale aspoň se pobavíte.
Vzrušení jako ve filmu zažijete jedině s našimi radami. Anebo taky ne, ale aspoň se pobavíte.
Zdroj: youtube.com
Sdílej článek:

Pokud nás série knih 50 odstínů šedi něco naučila, je to skutečnost, že peníze dělají z lidí nadržená zvířátka. Ne, Anně pochopitelně nešlo o Christiana proto, aby s ním mohla vyrazit na nákupy do luxusní čtvrti, ale o to, aby se s ním po vzrušující automobilové honičce pěkně vyspala.  

Pokud ale nejste tak bohatí, abyste se milovali v posteli soukromého tryskáče, nebo jste na tom dokonce tak špatně, že doma ani nemáte hernu plnou bičů, pout, truhly plné ohořelých svíček a dalších sado-maso udělátek, nezoufejte, podobné vzrušení si můžete užít i tak. A skoro zadarmo! Tady je návod.

1. Místo honičky v autech použijte kola. Naštvěte cyklistku za vámi pár dobře hozenými kamínky. Ujistěte se, že jste jich po ní mrskli dost na to, aby se za vámi chtěla naštvaně rozjet. A pak šlápněte do pedálů a ujeďte! Cha! Jakmile ji ztratíte z dohledu, schovejte se s partnerem za strom a tam to řádně oslavte.

2. Místo letu rogalem navštivte pražskou zoo a svezte se na lanovce. A přejeme hodně štěstí při hledání místa na parkovišti, kde se pak pomilujete, abyste si vychutnali vzrušení, co ve vás probudil vítr, když vám čechral zbytky vlasů.

3. Místo křiku v soukromém tryskáči vyrazte normálně vlakem a zaplaťte si kupé. Křičet můžete stejně, ale vyjde vás to mnohem levněji.

4. Místo abyste měli sex na jachtě vašich rodičů, když večeří, navštivte jejich panelákový byt a pomilujte se, zatímco spí. Buďte ale opatrní na příliš hlasité zvuky, přece nechcete, aby vás u toho vyrušila vaše sestra. Musí to být jako tenkrát na střední – potichu, aby to nikdo neslyšel…

5. Místo toho, abyste vyrazili helikoptérou na romantickou večeři v jiném městě, prostě jděte pešky až do dalšího McDonalda. Časově to vyjde na stejno. Navíc už dnes málokdo někde opravdu chodí, takže určitě cestou narazíte na osamělé místo, které se bude hodit.

6. Jestli nemáte po ruce přes 20 tisíc dolarů, co můžete utratit na charitativní aukci v Aspenu, nemusíte si hned zoufat. Podobné zážitky, za mnohem přijatelnější peníze, dostanete, když s partnerem vyrazíte na  exekutorskou dražbu. Kdo ví, třeba v tom olezlém batohu, co za dvacku koupíte, budou schované lístky na balet. Spíše ale jen zatuchlé, děravé ponožky…

7. Jestli nemáte doma komůrku, kterou můžete vymalovat na červeno, uskladnit v ní potřebné sado-maso náčiní a užívat si zvrhlých, násilnických praktik, lze situaci řešit tím, že objednáte přes internet většího robertka, trochu kůže a šitíčko a vyrazíte do sklepa. A tam s tímhle vším začněte s nápravou celého nedostatku.

8. Pokud nemáte ani vodní lyže, které přivážete ke své jachtě, můžete si pomoct dalším levnějším řešením. Vemte obyčejnou loďku s vesly a vyrazte na dobrodružnou cestu doprostřed rybníka. Navíc si na rozdíl od lyží můžete v klidu vzít svačinku, protože si v pohodě můžete uvolnit ruce a najíst se. Takže je to jasné. Lyže za jachtou: 0. Loďka: 1.

9. Namísto zbytečného utrácení v předražené restauraci vemte svou lásku do čínské restaurace. Exotika je to taky, ale vyjde o hodně levněji. A to ještě nemluvíme o tom, když narazíte na podnik, kde mají akce typu ‚snězte, co můžete za 150 korun'.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů