Šíp.deník.cz

Puntičkáři podle horoskopu: Kdo na zemi nesnese ani smítko?

Máte doma uklizeno?
Máte doma uklizeno?
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Uklízení je častým důvodem k hádkám partnerů. Problém nastává v době, kdy jeden z nich úklid naprosto ignoruje a druhý zase vyžaduje striktní pečlivost. Která znamení mají pořádkumilovnost předurčenou? 

Beran

Berani mají k uklízení podobný přístup jako k životu. Nemají v něm řád a nemají nad ním ani kontrolu. V momentě, kdy dojde na třídění šatníku nebo starých věcí, jsou se vším hned vyřízení.

Býk

Býci milují uklizené prostory. Dovedou ocenit, když má někdo v uklízení systém. Úklidu ve své domácnosti se ovšem moc nevěnují. Nebudou obětovat čas něčemu, co nevydrží dlouho.

Blíženci

Blížencům nevadí nepořádek. Hromada neumytého nádobí v kuchyni je rozhodně nerozčílí. Ovšem v momentě, kdy se do úklidu pustí, tak ho vezmou opravdu důkladně. Prach otřou i z těch nejmenších zákoutí. 

Rak

Lidé narozeni ve znamení Raka se potřebují doma cítit co nejlépe. Díky tomu, že milují trávit čas s rodinou, se doma zdržují opravdu často. Proto je pro ně uklizená domácnost naprostým základem.

Lev

Lvi si na pořádek ve své domácnosti potrpí. Rádi se věcmi chlubí, stejně tak se pochlubí i dokonalou domácností. Rozhodně u nich nenajdete šmouhu na zrcadle. 

Panna

Panny jsou uklízením přímo posedlé. Často uklízí každý den, je to zkrátka jejich životní styl. Jsou to naprostí perfekcionisté. 

Váhy

Lidé narozeni ve znamení Vah se pro úklid nepřetrhnou. O této činnosti začínají přemýšlet až v momentě, kdy se na jejich nábytku objeví viditelný prach. Milují ovšem různé osvěžovače vzduchu a vonné svíčky .

Štír

Štíři milují čistotu. V jejich domácnosti najdete všemožné čistící přístroje a pomůcky na úklid. Často střádají zbytečné věci, tím pádem mají doma také malé skladiště.

Střelec

Střelci milují chaos. Věci u nich doma zásadně nemají své místo. Klíče od auta i brýle proti slunci nechají ležet kdekoliv. I když to pro ostatní může být nepochopitelné, oni tento životní styl rozhodně měnit nebudou.

Kozoroh

Pro Kozorohy je úklid nutné zlo. Vždy musí přemoct svou lenost a pustit se alespoň do základního úklidu. Nemají rádi různé malé misky, ozdoby a další zbytečnosti, na které se usazuje prach.

Vodnář

Největší nepořádníci jsou Vodnáři. Uklízení je pro ně něco svazujícího a to oni jakožto milovníci svobody rozhodně dělat nebudou. 

Ryby

Ryby mají pořádek ve všem. Často si zapisují své plány do diářů, zkrátka mají rády o všem přehled. To platí i v uspořádání domácnosti. Při úklidu se rozhodně nepředřou, v nepořádku žít také nebudou. 

Zdroje: ViceAstrostyle, Astrologyzone

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů