Šíp.deník.cz

Nejšťastnější znamení podle horoskopu: Komu udělá radost i maličkost?

Horoskop
Horoskop
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Máte radost ze zdánlivé maličkosti? Rozčilujete se nad každou hloupostí? Nevyčítejte to sobě. I k těmto vlastnostem máte díky svému znamení jisté sklony. Víte, která znamení zvěrokruhu patří mezi ty emočně stabilní a kdo je chodící bouře a chaos?

Beran

Beranům zkazíte radost velmi rychle. Lidé narozeni ve znamení Berana nemají vůbec žádnou trpělivost. Často se tak stane, že je uháníte a oni jsou na vás kvůli tomu protivní. Pokud jim chcete vykouzlit úsměv na tváři, dejte jim prostor a čas. 

Býk 

Býci jsou velmi klidné a vyrovnané znamení. Vždy stojí pevně nohama na zemi. Rozhodí se až v moment, kdy je přepadne nejistota. V tu chvíli své emoce přestanou ovládat a často se z nich stane hromádka neštěstí. 

Blíženci

Emoční a hormonální bouře, to jsou přesně Blíženci. Jeden den je jim vše jedno, na každého se usmívají a jsou nekonečně šťastní, druhý den je vše jinak. Své emoce neuvěřitelně prožívají, ať už jsou pozitivní, nebo negativní. 

Rak 

Lidé narozeni ve znameni Raka jsou velmi křehcí. Přesně taková je i jejich nálada, hodně lehce se nechají rozhodit. Díky tomu, že jsou poměrně vztahovační, se často připraví o dobrou náladu. 

Lev

Silná osobnost Lva chrání před větším zklamáním. Mají svůj svět, často se usmívají jen tak, protože zkrátka mohou. O náladu je dovede připravit někdo, kdo se dotkne jejich ega. V ten moment jde veškerá legrace stranou. 

Panna

Panny často skrývají své emoce. Výjimkou tomu není ani ve chvíli, kdy mají z něčeho radost. Nechlubí se svému okolí, nejásají veřejně. Štěstí i smutek si užijí zkrátka v soukromí, projevování emocí není jejich silná stránka. 

Váhy 

Stabilnost a vyrovnanost je pro Váhy naprosto typická. Pokud někoho milují, tak dlouhodobě, pokud mají radost, tak pořádnou. K této povaze jim přispívá i fakt, že umí proplouvat jednoduše životem. Zásadně se nehroutí z problémů, raději najdou hned řešení. 

Štíři 

Štíři jsou velmi rozpolcená znamení. Jejich výkyvy nálad jsou téměř na denním pořádku. Štíři dovedou být neuvěřitelně vášniví, nedovedou se zkrátka ovládat. Jeden den skáčou radostí dva metry vysoko, druhý den se schoulí doma do klubíčka a utápí se ve smutku. 

Střelec

Střelci jsou pořádní blázni. Těžko mezi nimi najdete někoho emočně vyrovnaného. I když jsou to velmi silné osobnosti, často propadají úzkostem. Dlouho jim smutek ovšem nevydrží, jednoduše se pro vše nadchnou a získají zpátky svůj drive. 

Kozoroh

Kozoroh nedává emocím příliš prostor, patří k nejracionálnějšímu znamení zvěrokruhu. Lidé narozeni ve znamení Kozoroha si často zachovávají chladnou hlavu. Udělat radost jim tak můžete jen velmi těžko.

Vodnář

Vodnáře v životě jen tak něco nerozhodí, jsou to nezávislí snílci. Úsměv na tváři a slunce v duši si udržují téměř pořád. Smutní vydrží být opravdu jen chvíli, vypláčou se a pokračují dál ve svém veselém životě. 

Ryby

Ryby se ve svých emocích doslova koupou. Jejich nálady a emoce létají sem a tam. Může se vám tak stát, že je dopoledne uvidíte s úsměvem od ucha k uchu a po obědě už budou zamračení. Náladu během dne dokážou změnit hned několikrát.

Zdroje: Astrostyle, Vice, Astrology zone

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů