Šíp.deník.cz

Jak začít konverzaci s DÍVKOU? 15 otázek pro holku, se kterými ZAPERLÍTE!

24 fotografií 24
Mluvit s holkou na rande umí být zapeklitá věc. Když ale víte, na co se ptát, máte z poloviny vyhráno.
Mluvit s holkou na rande umí být zapeklitá věc. Když ale víte, na co se ptát, máte z poloviny vyhráno.
Zdroj: Profimedia.cz
Co napsat holce už vás nemusí trápit. Co napsat holce už vás nemusí trápit. Co napsat holce už vás nemusí trápit. Co napsat holce už vás nemusí trápit.
Sdílej článek:

Cítíte se někdy na rande ztracení a nevíte, o čem se bavit? Těžko navazujete intimní vztahy? Řekli byste, že seznámit se vám dělá problém? Máme pro vás pár rad, které z vás udělají tak zábavného společníka, že se snadno budete s opačným pohlavím družit i na ulici a každá seznamka vám bude malá! A dokonce se stanete mistrem i v tom, co holce napsat!

Doktorka Sandy Weiner je certifikovaný poradce života a vztahový kouč, z umění jak sbalit holku si udělala slušné živobytí. Její renomé v zámoří dosáhlo takové výše, že píše do prestižního deníku Huffington post, kde radí jak na holky a na kluky. Dalo by se tedy říct, že je to taková skutečná Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě. A Sandy říká, že pokud se s někým seznamujete, je pár věcí, na které se můžete ptát, a díky nim krom toho, že ženu okouzlíte, ještě budete vypadat zábavně.

Tato specialistka tvrdí, že nervozitě může občas podlehnout každý z nás. A proto připravila soubor patnácti otázek, ze kterých prý stačí vybrat dvě nebo tři a dosud drhnoucí konverzace by se měla pohodově rozběhnout.

Otázky prý můžete pokládat i v mailu či na chatu, Weiner sebevědomě tvrdí, že s nimi nelze nic zkazit.

Nezůstatneme ovšem jen u dotazů pro první setkání - máme pro vás totiž i tipy, jak dokonale uspět na druhém rande tak, abyste se s velkou pravděpodobností dočkali sexu nebo alespoň hodně vášnivého líbání a mazlení! Navíc v naší galerii najdete rozsáhlou sérii fotek, díky kterým zjistíte, jak stát, sedět a gestikulovat v různých situacích tak, abyste na dívku svých snů působili jako její vysněný pan Božský!

O čem se bavit - otázky na holku

Tady už jsou slibované dotazy:

- Máš nějakou tajnou schopnost?

- Jaká byla tvoje oblíbená hračka v dětství?

- Jaký nejlepší dárek si někdy někomu dala

- Co se ti stalo nejtrapnějšího na základní škole?

- Kdyby váš dům hořel, co bys zachránila jako první?

- Kam bys jela na dovolenou, kdybys mohla kamkoli?

- O čem jsi jako malá snila, že budeš dělat?

- Která je tvoje oblíbená kniha/film? Proč?

- Co byla nejhorší práce, jakou jsi dělala?

- Jakou nejlepší radu jsi někomu dala?

- Když jsi vyrůstala, co jsi nejraději hrála?

- Kdyby si mohla žít kdekoli, kde by to bylo?

- Jaké byly tvoje nejlepší narozeniny?

- Co jsi udělala v životě nejodvážnějšího?

- Co bylo ve tvém životě úplně nejlepší?

Co napsat holce: Témata na chat, facebook a do sms

Než se dostanete k přímým otázkám na rande, většina z vás bude řešit jeden poměrně podstatný problém - jak se vlastně s dívkou vašich snů seznámit? A musím jí volat, když se stydím? To nezvládnu!

Měli byste vědět, že pokud se rozhodnete pro volání, nasbíráte nějaké body navíc. Budete totiž působit rozhodně a odvážně, což při psaní zpráv dost dobře nejde - už tím, že jste nezavolali ukazujete nedostatek sebevědomí. Při volání se nestyďte použít některé z otázek, které jste se naučili výše. Měly by fungovat podobně jako při osobním setkání.

Složitější je to s posíláním zpráv. Je potřeba vymyslet takovou zprávu, která dívku zaujme a pobaví natolik, aby jí stálo za to odepsat.

Vyhněte se obecným věcem: nepište "ahoj", "jak se máš", "sluší ti to".

Dělají to jenom lůzři.

A odpovědi se, pokud nevypadáte jako byste právě utekli z konkurzu na plavčíka, většinou vůbec nedočkáte.

Není to vaše vina. A není to ani vina dívky, které jste napsali.

Musíte si totiž uvědomit, že desítky podobných zpráv bez nápadu pravděpodobně dostává denně. Vaším cílem by proto mělo být odlišit se od ostatních. Měli byste v krátké zprávě dát najevo, že je s vámi zábava, jste zvyklí na půvaby, kterými disponuje, a že jste v konverzaci s holkama zběhlejší než ryba v plavání.

Jenže jak na to, že?

Naštěstí pro vás máme řešení - stačí navštívit naší galerii. Krom rad, jak správně držet tělo při osobním setkání, abyste působili přitažlivěji, jsme do ní pro vás také připravili sérii různých textových zpráv, se kterými u děvčat rozhodně zabodujete. A můžete je použít jak při psaní sms zpráv, tak na chatu nebo klidně i na Facebooku.

Konverzace se s nimi dá začít nebo jen vylepšit. To už je na vás. Pokud se je naučíte vhodně používat v kombinaci s otázkami na holky, stane se z vás hotový Don Juan. Alespoň do doby, než se spolu sejdete.

Na rande vám totiž k úspěchu nebude stačit jen schopnost dobře komunikovat…

Příprava na rande: Co si obléct a jak se upravit

Ještě před tím, než na rande vyrazíte, byste neměli zapomenout na pár důlěžitých věcí. Spousta mužů má ve zvyku podcenit to, jak se obléct. Jiní zase nedbají o svůj vzhled ani v tom nejmenším, a přitom se ohání řečmi o přirozenosti. Většina takových se u žen velkých úspěchů nedočká.

Dobré je držet se základních věcí, které platí už celé generace:

1) Dbejte na to, abyste vyrazili na schůzku v čistém oblečení.

2) Pamatujte, že je mnohem lepší hezky vonět, než být cítit potem jako klučičí šatna ve škole.

3) Ostříhejte si nehty a odstraňte nevzhledné chloupky, co vám vykukují z nosu.

4) Mějte s sebou bonbon nebo žvýkačku, málokterá dívka při konverzaci ráda nasává výpary cibule, co jste si dali k svačince.

(navštivte také naši galerii, abyste věděli, jak při stání a sezení působit sebevědomě a přitažlivě. Komunikace probíhá z 65 procent na neverbální úrovni - špatný postoj nebo posed může zcela zničit vaše šance na úspěch, ať budete říkat cokoli!)

Jak ji pozvat na druhé rande?

Pokud chcete u své dívky opravdu zabodovat, měli byste si dopředu promyslet, jak to udělat, když se vám bude líbit i po schůzce a budete ji chtít vidět podruhé.

Jednou možností je domluvit si další setkání přímo na prvním rande. Můžete zmínit, že se chystáte na jednu zajímavou výstavu, že pojedete na dobrodružný výlet, nebo že se chystáte dělat něco, co by jí mohlo být blízké. Když do svého pozvání začleníte rovnou i zábavu, zvýší se tím vaše šance, že s další schůzkou bude dívka souhlasit.

Pokud v sobě na prvním rande nenajdete dost odvahy, není potřeba si zoufat. Pozvat ji můžete i pár dnů po schůzce…

Jen dbejte na to, abyste si dopředu jasně vytyčili hranice, jak často budete dívce psát, aniž byste to zbytečně přeháněli - nechcete přece spadnout do škatulky otravů, kteří se snaží potenciální partnerku doslova ubít svou pozorností. To nakonec stejně vede většinou jen k tomu, že už k rande číslo 2 ani nedojde. I láska by totiž měla mít nějak meze! Uvědomte si proto, že vaše pozornost by se měla vejít do definice "příjemně akurátní". Držte se toho,  že méně je někdy více. Určitě se dočkáte lepších výsledků, když pošlete jednu zprávu místo otravných deseti.

Po uplynutí alespoň dvou dnů od prvního rande se dívce ozvěte. Ideálně zavolejte, zmiňte se, že vám chybí zábava z vašeho prvního večera, optejte se, jestli by vše nechtěla zopakovat. Případně navrhněte už zmíněné zábavné možnosti, co dělat.

Jestli jste příliš netlačili na pilu, dívka by měla souhlasit.

Konverzace při dalším setkání aneb jak na druhé rande

Trapnost z prvního setkání máte úspěšně za sebou. Gratulujeme! Ovšem přípravy na další schůzku vás musely upozornit na nový problém: "O čem se budeme bavit tentokrát?"

Běžná témata jako rodina a zájmy se přece na prvním rande dávno probrala!

Naštěstí není potřeba si zoufat - tentokrát budete jen prohlubovat to, co už víte. Útěchou také je, že vše už nebude tak trapné - s dívkou vašich snů jste si na sebe přece jen už trochu zvykli… Teď jde jen o to, aby vše dál bylo pokud možno zábavné a zajímavé.

Jenže jak na to?

Máme pro vás dohromady 5 tipů, co by vám měly pomoct.

1. "Povídej dál"

Tahle technika se hodí všem, kteří se trochu stydí. V podstatě jde o navázání na něco, co jste spolu probírali na rande číslo 1. Možná jste se bavili o její práci nebo škole - pokračujte v tom a zjistěte víc. Nejen, že tím ukážete, že dívku posloucháze, dáte tím také najevo zájem o věci, které jsou jí blízké.

2. Hezké vzpomínky

Ještě chvili zůstaneme u věcí, které se staly na první schůzce - pravděpodobně jste se dozvěděli něco o její rodině nebo kamarádkách. Ptejte se, jaké s nimi má nejhezčí zážitky, laškujte s ní, ptejte se na místa, které ráda navštěvuje a zajímejte se, co na nich má tak ráda. Udržíte tím její dobrou náladu a vybudujete další pocit porozumění.

3. Naděje a sny

Jestliže na prvním setkání vás zajímala její minulost, nyní přejděte k tomu, že se zaměříte na její sny a touhy. Ptejte se, kde by chtěla být za pět let, o čem snila jako malá a proč ji to lákalo. Zjistěte, kam by chtěla nejraději jet na dovolenou. Dozvíte se díky tomu spoustu zajímavých věcí, které vám pomohou zjistit, jestli je pro vás vážně ta pravá.

4. Nejzábavnější věc, co kdy dělala

Mějte na paměti, že rande číslo 2 by ještě stále mělo být plné dobré nálady a optimismu. A máloco dva lidi spojí tak, jako když se něčemu společně smějí. Povězte jí to nejvtipnější, co se vám v životě stalo, nechte jí, ať vám pak poví také svou nejzábavnější historku. Jen myslete na to, že byste se měli při svém vyprávění pokud možno držet v mezích slušnosti, většina dívek neocení zvracecí a fekální příběhy…

5. Co má na svém životě ráda

Při randění se vám snadno stane, že uvíznete ve vzpomínkách na minulost, což většinou věci nepopohání tím správným směrem. Proto krom vzpomínání na dětství nezapomeňte také zjistit, co dělá dívce, se kterou jste si vyrazili, radost právě teď. Nejenže se při probírání věcmi, která má ráda, dostane do dobré nálady, ale také zjistíte, že třeba máte nějaké společné zájmy, což je skoro stejně příjemné, jako když vidíte, jak se vaše dívka celá rozzáří, když mluví o svém psovi.

Aplikací těchto rad byste se měli při loučení dočkat minimálně polibku! Smělejší z vás se ale možná dokáží nechat snadno pozvat ještě na šálek kávy…

Můžete se také ještě podívat v našem videu na pár tipů, co si obléct na prvním rande. Přeci jen by bylo škoda věci podcenit a jen tím, jak vypadáte, si zničit bez ohledu na to, co budete povídat, šance na další setkání.

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů