Šíp.deník.cz

Rozvod Meghan a Harryho je za dveřmi: Experti odhalují pozadí vztahu vévodů

5 fotografií 5
Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: profimedia.cz
Vévodkyně Meghan Markle chce být vnímána jako samostatná jednotka Princ Harry a Meghan mají údajně již delší dobu krizi  Harry by se rád usmířil se svým bratrem Williamem, manželka Meghan ale stojí mezi nimi Princ Harry je v manželství údajně nešťastný
Sdílej článek:

Světem stále častěji kolují spekulace ohledně krachu manželství prince Harryho a vévodkyně Meghan. Dle znalců královské rodiny se dvojice již dokonce rozhodla k takzvanému "rozvodu" na pracovní úrovni.

Vévoda ze Sussexu Harry s chotí údajně již delší dobu řeší krizi v manželství. Dvojice prý neprožívá zrovna šťastné období a stále častěji se spekuluje o rozvodu.

Ačkoliv manželé zatím informaci oba popírají, podle expertky na královskou rodinu Alison Boshoffov už chystají profesní rozvod.

Odbornice vysvětlila britskému deníku Daily Mail, že si Meghans Harrym aktuálně nejvíce přejí, aby je veřejnost začala vnímat odděleně a to hlavně kvůli pracovním projektům.

Rozvod je čím dál viditelnější

Vévodkyni ze Sussexu Meghan Markle údajně nevyhovuje, že má její manžel Harry stále nálepku oběti svých vlivných příbuzných. "Uvědomili si, že už jim to v tohle ohledu neklape," tvrdí Alison Boshoffová.

"Ten pracovní rozvod je čím dál viditelnější. Harryho charitativní akce Invictus Games má pro něj obrovský význam, ale je to jeho věc, ne jeho ženy. Proto tam není a přijede až na závěr koncem příštího týdne," dodala expertka.

Harry navíc čím dál více touží po usmíření s rodinou. Král Karel III. a zejména princův bratr William o tom zatím ovšem nechtějí ani slyšet. V tomto případě bude dle tvrzení webu The News zakopání válečné sekery mezi příbuznými možné teprve ve chvilce, kdy Meghan nebude po boku Harryho. Manželka vévody si totiž svým nařčením rodiny z rasismu a šikany navždy zavřela dveře do Buckinghamského paláce. Megha si ale údajně ze situace nic nedělá. "Touží se stát celosvětově uznávanou influencerkou životního stylu a věnovat se filantropii," uzavřela Boshoffová.

Meghan prý touží být uznávanou influencerkou

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů