Šíp.deník.cz

Josef Holomáč je rozvedený: K srdci Žilkové ale vede ještě dlouhá cesta

4 fotografií 4
Veronika Žilková, Josef Holomáč
Veronika Žilková, Josef Holomáč
Zdroj: Profimedia
Hrdličky bez sebe nedají ani ránu, přesto se herečka vyhýbá tomu, aby Holomáč byl jejím oficiálním partnerem Veronika Žilková vypadá skvěle Veronika Žilková už Josefa Holomáče seznámila i se svými dětmi (Na fotce se synem Cyrilem)
Sdílej článek:

Veronika Žilková už se delší dobu vídá s rockerem Josefem Holomáčem, s nímž tráví každou volnou chvilku a obchází společenské akce. Hudebník má čerstvě za sebou rozvodové řízení, zatímco herečka na oficiální ukončení svazku s Martinem Stropnickým stále čeká. Ačkoliv bez sebe hrdličky nedají ani ránu, Žilková o sobě stále tvrdí, že je bez partnera. 

Veronika Žilková má za sebou obrovské životní zklamání. Její manžel Martin Stropnický si na ambasádě v Izraeli začal románek se svou o generace mladší podřízenou, a do Čech pouze zaslal e-mail, že se chce rozvést.

Ačkoliv byla herečka zprvu ze zrady psychicky na dně, brzy se po jejím boku začal objevovat sympatický rocker Josef Holomáč. Žilková s ním dokonce odcestovala po smrti své maminky i na společnou dovolenou a vedle hudebníka působí zamilovaným dojem.

Přesto ale o oficiálním označení partnera nechce zatím Žilková ani slyšel. "S nikým nechodím, protože jsem stále vdaná. Takže než skončí mé soudy, nemám a nebudu mít žádného partnera," sdělila Blesku s tím, že se sice s baskytaristou pravidelně vídají, ale jsou prý jen kamarádi.

V tomhle jsem přísná


"V tomhle jsem opravdu velmi přísná, abych nedělala to samé, co dělá někdo jiný," sdělila Veronika Žilková výše zmíněnému webu a narážela tím na mimomanželský poměr Stropnického. "Mám kamaráda  a čekám, až se po roce vyřeší právní spory,“ doplnila herečka.

I Josef Holomáč byl donedávna ještě ženatý, jelikož ale neměl se svou ženou společné potomky, jejich rozvod proběhl rychle a žádost podaná 6. ledna už je vyřízená. "Pepa je už rozvedený. Řekla jsem mu, že je první ve frontě ctitelů. Tak uvidíme," zavtipkovala Žilková.

Žilková se Stropnickým se ale brali v kostele, takže pro kompletní anulování sňatku by musel proběhnout i církevní soud, stejně jako u Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové. I přes trápení ale oblíbená hvězda vypadá naprosto báječně, dokonce si nedávno nechala prodloužit vlasy po vzoru své dcery Agáty Hanychové.

"Doufám, že mi sluší, že už jsem se dostala z toho, co jsem zažila loni. A mám pocit, že jsem po mnoha letech zase našla samu sebe," uzavřela Žilková.

Holomáč se prý titulu partnera nedočká, dokud se Žilková nerozvede

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů