Šíp.deník.cz

Zadeček prozradí povahu žen

Pozadí prozradí na svou majitelku více, než si většina lidí myslí.
Pozadí prozradí na svou majitelku více, než si většina lidí myslí.
Zdroj: Profimedia.cz
Sdílej článek:

Jedno přísloví praví, že „podle nosa poznáš kosa“. Umužů se zase podle velikosti chodidel usuzuje na velikost přirození. Všechny tato metody jsou sice zajímavé, ale přesné už tolik ne. Nyní odborníci přišli se zcela seriózní zprávou, podle níž tvar ženského zadečku prozradí mnohé opovaze své majitelky.

Ti, kteří rádi hledí na spodní ženské partie, mohou jásat. Díky své zálibě nyní mohou získat nejen pěkné pokoukání, ale také řadu důležitých informací, díky nimž se mohou snáze rozhodnout, jestli se odhodlat kmilostnému výpadu, nebo ne.
Poznatek vychází zpraxe britských plastických chirurgů, jejichž rukama askalpely prošly tisíce zadečků. Postupem času si všimli, že fyziognomické rysy „prdelek“ mohou velmi přesně vypovídat opovahových rysech. Celkem přitom rozlišují šest základních tvarů. Umužů se podobnou typologii zatím nepodařilo vystopovat.

Samá oblinka

Tento tvar vždy patřil knejoblíbenějším anyní bude patrně ještě vyhledávanější. Ženy, které mají zakulacený zadeček při pohledu zezadu izboku, totiž prý mají upřímnou, klidnou ačestnou povahu.

Tvar vázy

Tato typicky ženská forma pozadí súzkým pasem široce se rozšiřujícím kbokům signalizuje sklony knáladovosti, vznětlivosti ačasté rozmrzelosti.

Plochý profil

Častým je také tvar, kdy jsou zadní partie při pohledu zezadu zakulacené, ale zboku téměř splývají se zády. Majitelky tohoto plochého spodního profilu bývají velmi smělé adůvěřivé.

Svalnaté hýždě

Tento typ je opakem předešlého. Hýždě při bočním pohledu tvoří dokonalou oblinku, ale zezadu nebo zepředu téměř nevystupují do stran. Takové tvary slibují, že majitelka je energická, aktivní anesnáší lenošení.

Tvar srdce

Patří kméně atraktivním tvarům, kdy jsou boky bohatě vystlané tukovým polštáři asamotný zadeček je proti nim relativně malý. Takové osoby jsou silně emocionální, často introvertní, nejisté avnitřně rozervané.

Chlapecké pozadí

Zapomenout nesmíme ani na zadek, který vpodstatě ze žádného úhlu pohledu nevystupuje zlinie těla anevytváří žádný rozdíl mezi pasem ahýžděmi. Takové ženy bývají bezstarostné až lehkovážné.

(tom)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů