Šíp.deník.cz

Dabér Zbyněk Pantůček je nezvěstný: Celostátní pátrání a strach rodiny

Zbyšek Pantůček
Zbyšek Pantůček
Zdroj: Profimedia
Sdílej článek:

Příbuzní i fanoušci mají veliké obavy o herce a dabéra Zbyška Pantůčka. Před téměř dvěma týdne odešel umělec z domova a od té doby se nikomu neozval. Policie po něm dokonce vyhlásila celostátní pátrání.       

Jako první informoval kriminalisty syn Zbyška Pantůčka s tím, že otce několik dní neviděl. Herec měl rodině říct, že plánuje cestovat, pak se ale ze záhadných důvodů přestal ozývat.

"Pohřešovaný svému synovi sdělil, že bude cestovat. Od té doby se však už rodině neozval," sdělila mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová. Pantůček si poté vypnul telefon a od té doby nekomunikuje s okolím a nikdo netuší, kde se aktuálně nachází. 


"Má nedostupný mobilní telefon a do místa bydliště se doposud nevrátil,“ upřesnila Schneeweissová. Po nezvěstném umělci vyhlásila Policie ČR pátrání v úterý 5. září. "Pohřešovaný měří 175 až 185 centimetrů, má šedé vlasy a modré oči. Trvalé bydliště má v Kolíně a přechodné v Mukařově, kde se ale už několik dní neobjevil," stojí v popisku na oficiálním webu policie.

Hledají ho i kolegové


Strach o slavného dabéra, který propůjčil svůj hlas například Colinu Firthovi (Marc Darcey z Deníku Bridget Jonesové), nebo lemurovi z animovaného filmu Madagaskar, mají i kolegové z branže. "Zbyška hledají? Panebože!“ okomentovala pro Blesku Pantůčkova spolupracovnie z dabingu, která si nepřála být jmenována. "On měl v poslední době starosti. Během covidu a po něm bylo méně práce, a to víte, musel se ohánět," doplnila vyděšená kamarádka. 

Na Instagramu pak Pantůčka sháněli i další přátelé z umělecké scény. "Zbyšulo, prosím, ozvi se!!!"“ napsala na sociální síť Mahulea Bočanová. Ta se se Zbyškem potkávala dvacet let v Divadelním spolku Háta. Výzvu na svůj profil přidal i moderátor Aleš Háma: „Kamaráde, ozvi se!!! Help! S.O.S." neskrýval své obavy.

Pantůček se nedávno vrátil do rodné Plzně, kde hrál v muzikálu Něco shnilého a nejbližší představení tam má mít 8. října. Nezbývá než doufat, že se do té doby objeví a bude v pořádku. 

Po Zbyšku Pantůčkovi bylo vyhlášeno celostátní pátrání

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů