Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

15 zdánlivě nevinných věcí, které vás mohou RYCHLE ZABÍT!

Věcí, které nám jdou tajně po krku je víc než dost. Od predátorů číhajících ve stínech, po smrtící viry, jejíž zkázonosnost nás dokáže doslova zničit, aniž bychom to tušili. Ale jsou tu i případy, kdy smrt čeká i v těch nejnevinnějších místech a věcech denního užívání. Třeba mýdlo, po kterém ve sprše uklouznete a zlomíte si vaz. A to je jenom špička ledovce!

 Smrtka

VODA

Rybníčky, potoky, jezera, oceány. Všechny to jsou zabijáci, které si možná v horkých dnech užíváme, ale stačí minuta nepozornosti a spodní proud vás vtáhne do kostilámajícího víru, ze kterého není úniku. Nebo vás zakousne krvelačný krokodýl. Nebo se vám do mozku dostane smrtící, mozek požírající améba. To poslední opravdu existuje, tak si kryjte hlavy plaveckou čepicí.

ilustrační foto

 SLUNCE

I slunce je takový tichý zabiják. Pokud se nemažete krémem, tak víte, že vám může přivodit rakovinu kůže. Jasně, sice budete krásně dozlatova a všichni se budou ptát Wow, byl jsi u moře? A vy odpovíte Jasně, na Bali, i když jste hodinu seděli na lavičce na zastávce a jedli cheeseburger a čuměli do telefonu a slunce vás sežehlo jako balík slámy.  Kromě toho vám slunce může přivodit například úpal, před kterým vás maminka varovala a na hlavu vám vždycky nasadila klobouček, který jste strašně nesnášeli. Takže pozor, slunce není kámoš.

Slunce

ALKOHOL

Alkohol je větší zabiják než všichni žraloci, hroši a lvi na světě dohromady. Ta lahev, kterou jste dostali k osmnáctinám, sice vypadá zcela neškodně, ale pouze v případech, kdy se uskromníte. Pokud byste do sebe nalili celý její obsah v řádu vteřin, tak se jistojistě o svůj #perfectday už s nikým nikdy nepodělíte.

Alkohol

ÚKLID

Tím nemyslíme zametání a luxování, takže tyhle výmluvy vám nepomohou. Ale takový velký úklid koupelny vás může zabít, aniž byste to čekali. Jak?  Sprchová hadice mě začne škrtit? No, stačí použít několik čisticích prostředků zároveň a směs výparů vás může poslat na místo, kde sice už nikdy nebudete muset uklízet a vztekat se u toho, ale… to je asi jediná výhoda. Nemíchejte, větrejte a budete cajk.

úklid

RAMPOUCH

Týjo, to je strašně hezký, obrovský rampouch, a jak je ostrý, jako nůž! Zkusím se na něj podívat zezdola. A bum. Stačí menší otřes, rampouch se odlomí a propíchne vám oko až do mozku. Měli jste ale pravdu, rampouch to je hezký, obrovský a ostrý jako nůž. Ale pro vaše bezpečí se na něj dívejte ze strany.

 rampouch

SELFIES

Teď asi vyhazujete své telefony a děkujete, že jsme vás upozornili na potenciální nebezpečí selfies, kterých každý den vyprodukujete několik stovek, z nichž jsou použitelné dvě. Lidé se za perfektní fotkou honí na ty nejriskantnější místa a dělají ty nejstupidnější věci, jen aby získali co nejvíc modrých prstů a srdíček. Stojí to za to? Darwinovým cenám za nejhloupější smrt určitě.

 selfie

KULIČKY PROTI MOLŮM

Nebo tzv. naftalínové kuličky. Naše babičky si je dávali do šatníků, aby jim zrádní moli nesnědli celý kabátek ušitý ze srnčí kůže, kterou samy pravděpodobně ulovily. Taková kulička nezabije jenom mola, ale i člověka. Stačí se dostatečně nadýchat výparů a naftalín vás může smrtelně otrávit, a protože zastavuje krevní srážlivost, můžete i vykrvácet. Babičce to hezky vysvětlete, ale stejně vás neposlechne a poví vám příběh z roku 1939, jak ji takové kuličky zachránily před Hitlerovým vojskem.

mol

  ŽABKY

Ano, i žabky vás mohou zabít! Ne přímo tím, že byste je měli na nohou, ale nesprávnou chůzí a jejcih zvolením na různé výlety. Jenom blázen by šel do skalnatých hor v žabkách. Stačí blbě šlápnout a letíte jako sestřelený pták vstříc své kruté smrti. Existuje statistika, která prozrazuje, že zhruba 200 000 lidí za rok je zraněno tím, že nosí žabky.

žabky

ELEKTRICKÉ ŠŇŮRY

Tohle je takové známá věc a asi vás to nepřekvapí, ale zmíníme to. Nesprávně připojený kabel či špatná manipulace, nedej bože mokrýma rukama, vám může přivést náhlou a asi očekávanou smrt. Kabely ale nechtějí, abyste hned umřeli, tak vám pro začátek dají lehkou elektrickou ránu, abyste si uvědomili, že jsou nebezpečné. A když neposlechnete, je to všechno vaše vina. Byli jste varováni!

elektrické dráty

DEŠTNÍK

Možná to není tak hrozné zmoknout, když můžete na oplátku žít. Deštníky jsou smrtící zbraně v nesprávných rukou. Můžete někomu vypíchnout oko, sobě vypíchnout oko, probodnut někoho, probodnout sebe a při bouřce hezky probíjejí. A při silném větru vás takový ztracený a poletující deštník může usmrtit všemi způsoby naráz.

 deštník

VAŠE KŘESLO

Nebo vaše postel. Prostě cokoliv, v čem je pěna. Ta totiž hrozně dobře hoří. Při styku s ohněm vzplane okamžitě a nepřestane hořet, dokud plameny nepozřou vše, na co mají chuť, tedy i na vás. Dbejte na to, abyste neusínali s cigárem u pusy nebo vonnou svíčkou na klíně. Nebo s puštěnou troubou.

 babička

KRÁVA

Nejste-li farmář nebo nechováte v bytě malé telátko, s krávou přijdete do styku kromě lahodného obědu opravdu minimálně. I tak je to opravdový zabiják, který má na kontě víc smrtí než žralok! Teď se můžete v pohodě koupat v nebezpečných zónách moří a oceánů, protože je větší šance, že vás zabije kráva ve výběhu než nevinný žralok.

kráva

SLUCHÁTKA

Kromě toho, že vás mohou na místě uškrtit a nemít žádné výčitky, je to smrtící nástroj samotného Smrťáka, pokud se s nimi pohybujete ve městě. Stačí se na vteřinu pořádně zaposlouchat do srdceryvného refrénu Taylor Swift a přejít ulici a náhle bojujete o život, protože celou dobu na vás troubilo auto a vy jste ho neslyšeli. Kdo je na vině? Pravděpodobně vy. Pokud ale přežijete, můžete u soudu obvinit sluchátka jako nekompromisního a krvelačného vraha, třeba to projde.

 sluchátka

ŽELÉ

Pozor si dávejte opravdu na vše. Smrt číhá na všech frontách a ve všech skříních v kuchyni. Balení želé bonbónů může vypadat neškodě a chutnat skvěle, ale existuje šance, že vám bonbón zůstane v krku a díky své textuře ho Heimlichovým manévrem ven nedostanete. Ale chutnal vážně dobře!

 želé

AUTOMATY

Na jídlo a pití, ne na peníze. Ty jsou jenom návykové a během vteřin přijdete o všechen majetek, přátele a vztahy. Automaty na bagety, sušenky a další dobroty jsou nenápadní zabijáci, kteří jenom čekají, až jimi někdo pořádně zatřese, aby se na něho svalili a zlámali mu několik důležitých kostí a zabránili mu dýchat. Jak smrti předejít? Nebuďte škrti a vhoďte tam peníze.

 automat

 Když jsme u toho zabíjení, podívejte se na žebříček nejšílenějších vrahů světa!

 

 

 

 

 

Sdílej článek:
Autor: Julien Dimitrov
Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 125 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Telefonista. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 125 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MVP: Sinkulova č.p. 329/48, Nusle, 140 00 Praha 4, Kontakt: Žilová Iveta Bc., tel.: 596112906, e-mail: kariera@empire-finance.cz, Vaší hlavní náplní 6-8 hodinové pracovní doby bude telefonická komunikace s klienty, jak stávajícími tak budoucími. Budete vyřizovat jejich požadavky, přání a odepisovat na emaily., Čekáme od Vás že: budete student/studentka nebo absolvent/absolventka VŠ, budete mít vytrvalost a odhodlání se učit, vzdělávat a zlepšovat, budete proklientští, zodpovědní a za každých okolností profesionální, jste spolehliví a dokážete pracovat jak v týmu tak samostatně a hlavně se neleknete telefonu, počítače ani Wordu či Excelu., Zaměstnanecké výhody:, flexibilní pracovní doba , smlouvu na DPP, práci jen ve všední dny - víkendy máte volné, kariérní růst, pitný režim - kávu pro povzbuzení, čaj na zahřátí, školení, vzdělávání zkušenými mentory, nadprůměrné platové podmínky, vzdělávací a zážitkové akce , příjemný a přátelský kolektiv, podporu našich manažerů i zkušenějších kolegů - dostanete k sobě parťáka, který Vám bude vždy po ruce, když budete potřebovat pomoct, , Počet hodin týdně dle domluvy.. Pracoviště: Empire reality s.r.o. - sinkulova, Sinkulova, č.p. 329, 140 00 Praha 4. Informace: Iveta Žilová, +420 596 112 906. Gastronomie - Kuchař na Manifesto Market 130 Kč Hledáme kuchaře do stánku Dirty Dog Street Food na vánoční Manifesto Market. Pro správné lidi rádi nabídneme možnost dlouhodobé spolupráce pro přístí rok. Směny: předotvírací příprava: středa 21.11 čtvrtek-neděle 22.11.-23.12., cca 10:00 - 21:00 Informační technologie - Informační technologie Programátor 65 535 Kč Vývojáři softwaru senior developer. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 69000 kč, mzda max. 103100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt pro uchazeče: emailem na anastasiya.frizen@sap.com, , 5 let zkušeností s programováním pro komerční účely, znalosti různých programovacích jazyků a stylů (functional, OOP, atd.), zkušenost s GoLang, (nebo znalost C# / Java / podobné OO language a zájem učit se GoLang), zkušenost s HTML / Javascript, zkušeenost s relačními databázemi, znalost Docker, Kubernetes / container orchestration, znalost data formátů (JSON, XML), Building services in AWS a plusWork in a DevOps environment a plus, , příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, 5 dní dovolené navíc, zdravotní péče, 4 dny volna pro charitativní účely. Pracoviště: Concur (czech) s.r.o., Bucharova, č.p. 2817, 158 00 Praha 58. Informace: Ana Frizen, .

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT