Šíp.deník.cz

Kouzelník photoshop? Halina Pawlowská je na fotografii podezřele štíhlá

4 fotografií 4
Halina Pawlowská
Halina Pawlowská
Zdroj: Profimedia
Halina Pawlowská v roce 2016 na tom byla s váhou trochu jinak než dnes Halinu si lidé pamatují hlavně ve spojení s Banánovými rybičkami Halina Pawlowská podle Leony Machálkové vypadá skvostně Halina Pawlowská vzbudila novou fotku pořádný rozruch
Sdílej článek:

Česká spisovatelka, scenáristka, publicistka, vydavatelka a příležitostná herečka s ukrajinskými kořeny Halina Pawlowská před pár dny vyrazila svým fanouškům dech. Na svém Instagramu sdílela fotku, kde je podle nich poloviční postavy. S obdivem se ale zároveň objevily i spekulace.

Halina Pawlowská se nikdy netajila tím, že má ráda jídlo. „Nejím jen proto, abych se zasytila, ale také abych si pochutnala. Jídlo je můj koníček a je to na mně vidět. Myslím, že jsem toho už snědla hodně, a tak tomu už i rozumím,“ uvedla v rozhovoru pro server novinky.cz. Pawlowská je taková gurmánka, že za jídlem i hojně cestuje. Ostatně podle zveřejněné fotografie, kde je značně opálená, to svědčí o tom, že zase někde byla.

Halina Pawlowská zhubla?

„U nás se vždycky střetávaly vlivy maďarské, ukrajinské, české a francouzské kuchyně, kde všude žili a žijí moji příbuzní. A když jsem po roce 1990 začala cestovat, vždycky mě zajímalo, co se dá kde dobrého sníst, a tím se moje obzory ještě rozšířily,“ pokračuje ve vyprávění někdejší moderátorka Banánových rybiček.

„Mám dva nové kamarády, jeden je Naira a druhý Přemek. Miláčci hubení, a přitom mají rádi jídlo,“ napsala Halina pod svůj nejnovější post na Instagramu. Na fotce je s porotcem soutěže MasterChef Česko, kuchařem a (také) zpěvákem Přemkem Forejtem a jeho psem Nairobi. Sama Halina vypadá na snímku velice štíhle, tedy oproti tomu, jak ji divák byl zvyklý vídat. To kvitují mnohé komentáře pod příspěvkem.

Pomohl jí photoshop?

Mezi komentujícími byla i zpěvačka Leona Machálková, která napsala, že Halina vypadá doslova skvostně. „Halino jste nádherná žena!! Jde z Vás neskutečná energie,“ připojuje se další sledující ke chvále figury. Najdou se ale i tací, ve kterých fotografie vzbuzuje pochybnosti. „Všimli jste si, že cca na fotce před 5 dny, sedíc za stolem to byla ještě Halina, jak ji známe? Fotoshop je mocný…,“ upozorňuje další komentář.

Zdroj: novinky.cz, instagram

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů