Šíp.deník.cz

Královna Camilla a její bílá broskev: Jsem na ni pyšná, chlubí se panovnice

4 fotografií 4
Camilla Parker Bowles
Camilla Parker Bowles
Zdroj: Profimedia
Rodiče malých princátek určitě jejich zálibu v zahradničení kvitují. Král Karel III se svou chotí jsou nadšenými pěstiteli Královské děti rády tráví čas v zahradě Král Karel III. je známým podporovatelem zemědělství
Sdílej článek:

Královna Camilla, která pravděpodobně díky svému postavení ochutnala ta nejlepší jídla z těch nejlepších kuchyní světa se nyní se svými fanoušky podělila o to, co si uvaří ona sama ráda a zároveň i to, co se jí doma urodí na zahrádce.

I když se Camilla pohybuje v těch nejvyšších kruzích a na jídelní tabuli se objevují ty největší delikatesy, některá z jejích oblíbených jídel jsou super jednoduchá a cenově dostupná. V rozhovoru s Camilliným synem Tomem Parkerem Bowlesem, který je potravinový kritik se vícero členů královské rodiny rozpovídalo o tom, co jsou jejich oblíbená jídla.

Jsem hrdá na své broskve

Navzdory svému mimořádně nabitému programu tráví královna Camilla poměrně hodně času v kuchyni. „Když jsem doma, stále si pro sebe vařím. Jsou to jednoduché věci, jako je ryba v papilotě s máslem a bylinkami,“ prozradila manželka krále Karla III., která obzvláště klade důraz na výživovou hodnotu a jednoduchost jídla.

Není tajemstvím, že Karel III. je zapáleným zemědělcem, a tak není divu, že i Camilla opečovává svou vlastní zahrádku, na kterou je právem pyšná. „Kapusta, fialová brokolice, mrkev, cukety a spousta hrášku a fazolí. Miluji svou zeleninovou zahrádku a v létě obzvlášť. Jsem velmi hrdá na své bílé broskve. Můj manžel je vynikající zahradník a v oblasti ovoce a zeleniny mu tak dokážu docela dobře konkurovat,“ pokračuje v líčení společné záliby Camilla.

Zahradnická rodina

Pěstování vlastní zeleniny není něco, čemu by se Camilla věnovala až v poslední době. Vyrůstala v tom. Když byla malá holčička, její rodina pěstovala vše od rajčat a melounů po hrášek, fazole, mrkev a brambory. Camilla ráda vzpomíná na chvíle na zahrádce se svojí maminkou Rosalinde.

Jablko doslova nepadlo daleko od stromu, pěstovatelské geny krále Karla III. a podpora nevlastní babičky se promítly i do té nejmladší generace. Princové George a Louis jejich sestřička princezna Charlotte holdují tomuto koníčku také. Spousty zeleniny pěstují doma se svými rodiči Kate a Williamem, přičemž podle princezny Catherine je nejzapálenějším zahradníkem malé princátko Louis.

Zdroj: express.co.uk

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů