Šíp.deník.cz

NEJPODIVNĚJŠÍ produkty, za které ŽENY utrácejí úplně zbytečně spousty peněz

Ženy neustále utrácejí těžce vydělané peníze svých manželů a mnohdy za opravdické blbosti. Podívejte se s námi, za co všechno jsou schopné vyhodit tisíce korun a čemu všemu jsou schopné uvěřit díky reklamě. 

1 / 23

Zdroj: Youtube

Zdroj: Youtube

Žvýkačky na zvětšení prsou

Už jste někdy slyšeli takovou hloupost? Podivné žvýkačky, které se prodávají v Japonsku, prý zaručují zvětšení prsou až o dvě čísla. Pravděpodobnost, že by něco takového fungovalo, je asi stejná, jako že delfíni se naučí tančit macarenu a k tomu pískat Buráky na flétnu. 

Zdroj: Youtube

Zhezčující prášek

Kdo kdy slyšel takovou blbost. Prášek, kterým se posypete a má kouzelné učinky. Buď budete hezčí, budete mít víc energie, více pochopení, více lásky. Jak to asi funguje? S největší pravděpodobností placebo efekt. Žádný prášek vám nezmění život. Leda byste si ho šňupli. 

Zdroj: Youtube

Trénovač úsměvu

Máte povadlé koutky a neumíte se pořádně usmívat? Tento silikonový trénovač vám pomůže. Stačí ho mít pár hodin v puse a koutky půjdou vzhůru samy od sebe. Kdo tomu věří? Spoustu lidí… V cizině trénovač ženy kupují po stovkách, a když manžel přijde domů, nestačí se divit, co to má jeho milá zase v hubě. 

Zdroj: Youtube

Ta-ta ručník

Ideální věc pro ženy, kterým se potí místo pod prsy, či mezi nimi. Komplimentů s touhle věcí sice moc nezískají, ale bude jim pohodlně. A tím "jim" myslíme hlavně prsa. S vynálezem přišla jedna rakouská designérka, kterou štvalo, že má nonstop pod prsy opruzeniny. 

Zdroj: Youtube

Sprej před nošením podpatků

Prý zázračný sprej, s kterým bude nošení podpatků přijatelnější a pohodlnější než doteď. Prostě si jen sprej nastříkáte na nárt a na patu a celých šest hodin o nohách údajně nevíte. Je jen otázka zda tento zázrak funguje, nebo je to jen tahač na peníze od důvěřivých dam. 

Zdroj: Youtube

Houbička na make up jako prst

Make up je důležitá složka v životě každé dámy. Většina z nich se pořád dohaduje, zda je lepší ten nebo ten produkt, zda nanášet make up prsty, štětcem, houbičkou. Tato věcička, která stojí neskutečných 600 Kč, je kombinací všeho. Je to houbička ze silikonu, která se chová jako prsty. Eh… no nechápeme to. 

Zdroj: Youtube

Mega řasenka

Avon přišel s převratnou věcí, mega řasenka, která prý vykouzlý úžasný pohled pro bohy. Takhle to nevypadá až tak nebezpečně, ale při představě, že celou tu štětku musíte namočit do černé barvy a pak s ní přejet své řasy… No, asi nechcete aby se něco takového byť jen přiblížilo k vašemu oku. 

Zdroj: Youtube

Make up, co svítí ve tmě 

V módě byly v devadesátkách fosforové barvy na obličej i tělo. Nosily se fosforové nehty, barvy na vlasy… ale tohle? Divný highliter, kterým se namatláte a budete svítit ve tmě. Kdo by to vůbec pro boha chtěl? Navíc když je barva dobře "nabitá" září i ve dne a to je teprve majstrštyk. 

Zdroj: Youtube

Magnetické řasy

Umělé řasy jsou vždycky boj, ovšem tato převratná novinka v podobě magnetických řas za neskutěčných 1 600 Kč, to je teprve něco. Fungují na principu toho, že na svou řasu umístíte trs falešných řas a pod to magnetek. Co dělat, když se vám miniaturní magnetek ztratí? No koupit nové, že ano. 

Zdroj: Youtube

Trhač chloupků

Tato spirála, která by vám měla pomoci zbavit se nevzhledných chloupků na tváři je prý revoluční vynález. Ačkoli spousta žen si do něj spíš skřípla kůži než chlupy, kterých se chtěly zbavit. Ale i tak má toto zboží své kupující a je jich stále více než dost a další přibývají. 

Ženy to prostě nemají lehké, lákadel je na ně nachystáno spousty. Krom toho je těžké se vyznat v tom, co je právě trendy, o čemž vás přesvědčí naše video.

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů