Šíp.deník.cz

Sexy Wimbledon: Potetovaná Martincová provokuje, Strýcová dbá na vzhled

4 fotografií 4
Tereza Martincová
Tereza Martincová
Zdroj: Profimedia
Barbora Strýcová miluje módu. Jelena Rybakinová se narodila v Rusku. Další pohlednou tenistkou je Aryna Sabalenka. Terezu Martincovou zdobí výrazné tetování.
Sdílej článek:

Tenisový Wimbledon patří k nejstarším a nejslavnějším turnajům na světě. Každoročně se odehrává na přelomu června a července v jihozápadní části Londýna. Na travnatých kurtech All England Clubu se prohání hvězdy světového formátu. Mezi tenistkami se najdou i takové ženy, které by mohly uspět ve světě modelingu.   

Mezi letošními účastnicemi prestižního turnaje najdeme i pohledné české zástupkyně. Mezi ně patří například rebelka Tereza Martincová, nebo Barbora Strýcová. Právě sedmatřicetiletá rodačka z Plzně prošla poslední roky pořádnou vizuální proměnou. Vedle svého partnera Petra Matějčka se proměnila v opravdovou dámu. Matějček má k módě velmi blízko, je šefredaktorem časopisu Esquire. 

Nenapravitelná Češka

Půvabná blondýnka Tereza Martincová je na kurtech nepřehlédnutelná i díky svým tetováním. Ozdoby na jejím těle nejsou jedinou provokací pro soupeřky a rozhodčí. Tenistce sem tam ujedou při hře i nervy. Jedna taková situace nastala před šesti lety v Petrohradu „Já už jí snad dám do držky,“pronesla při hře směrem k umpirové rozhodčí. Ta tenistku vzápětí nechala ihned diskvalifikovat. „Mysleli si, že si na rozhodčí počkám a po zápase jí napadnu,“ dodala překvapivě v rozhovoru pro Blesk.

Martincová se drží svými výkony v první světové stovce. Půvabná blondýnka se pyšní parádní sportovní postavou, bronzovým opálením, svůdným pohledem a plnými rty. Fanoušci ji často na jejím Instagramu označují jako nejhezčí tenistku. 

Tenisové šaty od návrháře

Barbora Strýcová patří mezi zapálené módní nadšence. Svůj koníček dokázala přenést i do tenistu. Na pár turnajů vynesla modro-bílé šaty s netradičním potiskem. Za tímto tenisovým úborem stál známý český stelista Jan Černý. V tenisovém světě jsou šaty od návrháře opravdová rarita, tenistky mají často uzavřenou smlouvu s nějakým gigantem z prostředí sportovní módy. 

Strýcová se na návrhu unikátních šatů podílela. Vybírala látku, barvu a mluvila i do finálního střihu šatů. Mezi milovnice módy, která si nechala svůj tenisový šatník zpestřit od návrháře patří i Serena Williams. Ta spolupracovala s Virgilem Ablohem. Americká tenistka měla na turnaje připravenou dokonce celou kolekci. 

Problémy Rybakinové

Mnoho kontroverzí vyvolává další tenisová kráska Jelena Rybakinová. Pohledná blondýnka, která se narodila v Moskvě to má v současné situaci velmi těžké. Minulý rok vyhrála s přehledem Wibledon. Po svém životním zápase se ovšem ani neradovala. Následně se na tiskové konferenci rozpalakala, když mluvila o tom, že její rodiče nemohli finále sledovat přímo na místě. „Reprezentuji Kazachstán. Nevybrala jsem si, kde se narodím,“řekla novinářům. Rybakinová trénuje převážně na Slovensku. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů