Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

5 NEJSTRAŠNĚJŠÍCH případů úmrtí v historii lidstva! Mlčet by se o tom nemělo

Americký filozof George Santayana kdysi řekl, že kdo si nepamatuje minulost, bude si ji muset zopakovat. Právě proto vám dnes připomeneme pět případů nejhorších úmrtí, z nichž tři případy byly brutální vraždou, o kterých jste možná ani nevěděli. Proč? Aby se něco takového už nikdy nestalo. Také není dobré zapomínat na oběti takovýchto činů. Zemřeli jako mučedníci a nezbývá nám než věřit, že se taková zvěrstva nikdy nestanou znovu. 

DEBORAH GAIL STONE (1956-1974)

Zemřela ve věku 17 let.

Děsivé případy úmrtí.

DEBORAH GAIL STONE

Tak jako mnoho teenagerů, i Deborah si chtěla na léto najít brigádu a v roce 1974 nastoupila do Disneylandu. Tam byla přidělena k atrakci America Signs, která byla uzpůsobena jako otáčivé jeviště, kdy se scény a kulisy měnily rychlým přesouváním celých místností. Již 8. 7, tedy 9 dní po otevření této atrakce došlo k obrovské tragédii, která stála život mladou sedmnáctiletou Deborah. 

DEBORAH GAIL STONE

Hrob dívky

Děsivé případy úmrtí.

DEBORAH GAIL STONE

Deborah se nestihla včas přemístit a byla slisována mezi dvěma místnostmi. Podle svědků události diváci slyšeli křik, ale mysleli si, že je to součást představení a tak se nikdo nijak více nevzrušoval. Tělo mrtvé dívky objevila až večer úklidová služba a celou situaci nahlásila. Atrakce byla po pár letech, kdy došlo k pár dalším drobnějším zraněním, ale již žádnému úmrtí, zavřena a společnost Disney zaplatila rodině oběti vysoké odškodné. 

HIROSHI OUCHI (1964-1999)

Zemřel ve věku 35 let. 

Děsivé případy úmrtí.

HIROSHI OUCHI

Mladík pracoval v jaderné elektrárně Tokaimura, kterou v roce 1999 zastihla nehoda v jejímž důsledku byl mladík vystaven obrovské dávce radiace. Ačkoli tuto dávku přežil, měl obrovské následky. Jeho kůže z něj doslova a do písmene spadla. Chlapce převezli do nemocnice, kde po týdnu strašlivých bolestí křičel, že to nesnese, že není zvíře. To nejhorší ale mělo teprve přijít. 

POZOR! NÁSLEDUJE FOTOGRAFIE Z NEMOCNICE!

HIROSHI OUCHI

Fotka z nemocnice

Děsivé případy úmrtí.

HIROSHI OUCHI

Jeho srdce se v nemocnici zastavilo hned třikrát celkem na 49 minut. Jeho chromozomy byly naprosto zničené a nedaly se ani spočítat. Chlapcovo tělo bylo zničené zevnitř i z venku a nebyla nejmenší šance na jeho záchranu. Chlapec zemřel po 83 dnech strašlivého utrpení. Lékařům bylo později několikrát vyčítáno, že ho nechali trpět jako zvíře a nic neudělali, ačkoli věděli, jak strašný pro něj je každý nádech. 

EMMETT TILL (1941-1955)

Brutálně zavražděn ve věku 14 let. 

Děsivé případy úmrtí.

EMMETT TILL

Mladý Afroameričan Emmett byl milý čtrnáctiletý mladík, který se provinil tím, že byl "až moc milý" k bílé prodavačce v obchodě. To se samozřejmě nelíbilo jejímu manželovi a ten spolu se svým kamarádem ještě té samé noci unesl chlapce z domu jeho dědečka. Tři dny po únosu bylo tělo mladíka nalezeno v řece. Byl nahý a přivázaný ostnatým drátem ke kotouči z bavlny. To ale zdaleka není vše. Chlapec měl vyříznutý jazyk a uřezané genitálie. V ústech měl pouze dva zuby, zbytek byl vylámán kleštěmi. 

EMMETT TILL

Děsivé případy úmrtí.

EMMETT TILL

Jedno oko mu chybělo, druhé měl sevřené v ruce. Hlavu měl do poloviny rozpůlenou, chyběl mu kus ucha a nos měl rozdrcen kladivem. Jediné podle čeho byl identifikován, byl prsten, který mu dala matka. Ta si přála, aby při pohřbu byla otevřená rakev a všichni z okolí viděli, čeho jsou schopni jejich sousedé. Doufala, že vrazi půjdou do vězení. Soud ale oba násilnické muže zprostil viny, protože "šlo jen o Afroameričana". Matka čtrnáctiletého chlapce bojovala za práva Afroameričanů až do konce života, aby se už nikdy nestalo to, co jejímu synovi. 

KELLY ANN BATES (1978-1996)

Postupně mučena partnerem ve věku 18 let. 

Děsivé případy úmrtí.

KELLY ANN BATES

Když bylo Kelly Ann pouhých čtrnáct let seznámila se s mužem, který byl o třicet let starší než ona a začali spolu chodit. James Smith měl v té době za sebou manželství, které skončilo kvůli jeho násilnickým sklonům a také několik vztahů s dívkami okolo patnácti let, které mlátil a topil. O rok později s ním začala bydlet, z čehož byli její rodiče naprosto zděšení. Její matka se nechala slyšet, že zkusila udělat všechno pro to, aby ji od něj dostala, ale Kelly si nedala říct. Když se občas objevila u rodičů, všimli si modřin a odřenin na jejím těle. Kelly je vždycky vysvětlila nějakou nehodou a vracela se ke svému partnerovi. Dívka se v listopadu 1995 přestala objevovat na veřejnosti, když ji chtěl vidět její bratr, James řekl, že je pryč, když ji chtěli vidět sousedi, mihla se na vteřinu u okna a pak zase zmizela.

KELLY ANN BATES

"Přítel" Kelly James Smith

Děsivé případy úmrtí.

KELLY ANN BATES

V půlce dubna 1996 přišel Smith na policejní stanici s tím, že "při hádce omylem utopil svou přítelkyni". Když policie dorazila na místo činu, naskytl se jim hrůzný pohled, který mnoho strážníků označilo jako nejhorší, co kdy viděli za svou kariéru. Ačkoli dívku skutečně našli ve vaně, krev byla po celém domě. Na svém těle měla více než 150 zranění jako opařeniny, popáleniny, rozdrcené ruce, fraktura ramena, bodné rány, zmrzačení uší, úst a genitálií. Také měla vydloubnuté oči a skalpované vlasy. Patolog zjistil, že Smith dívce oči vydloubnul zhruba dva týdny předtím než zemřela, několik týdnů nic nesnědla a zhubla více než 20 kg a pět dní nepřijímala žádné tekutiny. Smith byl soudem odsouzen na doživotí. Stále je ale otázka proč, když se vědělo o tom, že své bývalé partnerky týral, nezasáhla policie dříve. 

JUNKO FURUTA (1971-1989)

Brutálně mučena po dobu 44 dní ve věku 17 let. 

Děsivé případy úmrtí.

JUNKO FURUTA

Vůbec nejotřesnější je případ sedmnáctileté Junko, kterou unesla skupina čtyř mladých mužů, kteří byli nízko postavení členové japonské mafie Yakuza. O únosu dívky vědělo okolo 100 lidí, ale nic neudělali, případně se na jejím týrání sami podíleli. Po dobu 44 dní ji brutálně mučili v domě rodičů jednoho z nich. Drželi ji ve sklepě, krmili ji švábi, nutili ji pít vlastní moč, do vaginy a konečníku jí vkládali rachejtle a hořící nedopalky cigaret. Každý den ji brutálně znásilňovali. Podle odhadu lékaře byla celkem znásilněna zhruba 400x. Muži ji mlátili golfovými holemi, pověsili ji ke stropu a používali ji jako boxovací pytel. Také bili jejím obličejem o betonovou podlahu. Byla bita tak moc, až se jí začal zmenšovat mozek. Dívka je prosila, aby ji už konečně zabili. 

JUNKO FURUTA

Muži, kteří dívce způsobili tolik bolesti

Děsivé případy úmrtí.

JUNKO FURUTA

Násilnická hovada jí slíbila, že pokud nad nimi vyhraje ve hře, že ji pustí. Dívka i se zmenšeným mozkem nad všemi čtyřmi prasaty zvítězila (tolik asi k inteligenci oněch "lidí") a oni ji místo toho zbili kovovými tyčemi. Dívka v důsledku tohoto bití upadla do šoku a následující den zemřela. Únosci její tělo zalili do betonu, ale naštěstí se našlo a muži stanuli před soudem. Pokud doufáte, že tato nechutná odporná prasata dostala doživotí, nebo něco podobného, co by stejně ani omylem nemohlo vyvážit to, co mladé dívce způsobili, budete překvapeni. Za tyto strašlivé činy totiž vyfasovali 4, 6, 5 a 10 let ve vězení. Což znamená, že tyto čtyři nápodoby lidí už zase běhají po svobodě a za oběť jim může padnout kterákoli mladá žena. Paráda, že? 

Co se děje v Šípu. 

Sdílej článek:
Autor: Veronika Lišková
Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 125 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Telefonista. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 125 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MVP: Sinkulova č.p. 329/48, Nusle, 140 00 Praha 4, Kontakt: Žilová Iveta Bc., tel.: 596112906, e-mail: kariera@empire-finance.cz, Vaší hlavní náplní 6-8 hodinové pracovní doby bude telefonická komunikace s klienty, jak stávajícími tak budoucími. Budete vyřizovat jejich požadavky, přání a odepisovat na emaily., Čekáme od Vás že: budete student/studentka nebo absolvent/absolventka VŠ, budete mít vytrvalost a odhodlání se učit, vzdělávat a zlepšovat, budete proklientští, zodpovědní a za každých okolností profesionální, jste spolehliví a dokážete pracovat jak v týmu tak samostatně a hlavně se neleknete telefonu, počítače ani Wordu či Excelu., Zaměstnanecké výhody:, flexibilní pracovní doba , smlouvu na DPP, práci jen ve všední dny - víkendy máte volné, kariérní růst, pitný režim - kávu pro povzbuzení, čaj na zahřátí, školení, vzdělávání zkušenými mentory, nadprůměrné platové podmínky, vzdělávací a zážitkové akce , příjemný a přátelský kolektiv, podporu našich manažerů i zkušenějších kolegů - dostanete k sobě parťáka, který Vám bude vždy po ruce, když budete potřebovat pomoct, , Počet hodin týdně dle domluvy.. Pracoviště: Empire reality s.r.o. - sinkulova, Sinkulova, č.p. 329, 140 00 Praha 4. Informace: Iveta Žilová, +420 596 112 906. Gastronomie - Kuchař na Manifesto Market 130 Kč Hledáme kuchaře do stánku Dirty Dog Street Food na vánoční Manifesto Market. Pro správné lidi rádi nabídneme možnost dlouhodobé spolupráce pro přístí rok. Směny: předotvírací příprava: středa 21.11 čtvrtek-neděle 22.11.-23.12., cca 10:00 - 21:00 Informační technologie - Informační technologie Programátor 65 535 Kč Vývojáři softwaru senior developer. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 69000 kč, mzda max. 103100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt pro uchazeče: emailem na anastasiya.frizen@sap.com, , 5 let zkušeností s programováním pro komerční účely, znalosti různých programovacích jazyků a stylů (functional, OOP, atd.), zkušenost s GoLang, (nebo znalost C# / Java / podobné OO language a zájem učit se GoLang), zkušenost s HTML / Javascript, zkušeenost s relačními databázemi, znalost Docker, Kubernetes / container orchestration, znalost data formátů (JSON, XML), Building services in AWS a plusWork in a DevOps environment a plus, , příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, 5 dní dovolené navíc, zdravotní péče, 4 dny volna pro charitativní účely. Pracoviště: Concur (czech) s.r.o., Bucharova, č.p. 2817, 158 00 Praha 58. Informace: Ana Frizen, .

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT