Šíp.deník.cz

Strhaná Kolečkářová po smrti přítele: Na děti je sama a mluví o krutých chvílích

5 fotografií 5
Alžběta Kolečkářová
Alžběta Kolečkářová
Zdroj: Profimedia
Alžběta Kolečkářová se proslavila před lety díky soutěži Superstar, kde skončila na šestém místě Zpěvačka nemá jednoduchý život Alžběta Kolečkářová nyní chce hlavně dokončit album, na které vybírá finance od fanoušků Kolečkářová zůstala sama na dvě děti
Sdílej článek:

Alžběta Kolečkářová před měsícem a půl přišla o svého životního partnera, který se rozhodl ukončit svůj život sebevraždou. Dvojnásobná maminka se ale nevzdává a bojuje s osudem. Naposledy se bývalá hvězda Superstar objevila na charitativní akci, kde se snažila na sobě nedat znát obrovský smutek, který poslední dobou prožívá.

Známé tváře českého showbyznysu se nedávno sešly na slavnostním galavečeru Helping dolls, kde se dražily panenky pro charitu. Akce se zúčastnila i Alžběta Kolečkářová, kterou lidé znají díky pěvecké soutěži SuperStar.

Zpěvačka se pomalu vrací k "normálnímu" životu poté, co se jí před měsícem a půl zabil její partner Marcel a ona zůstala sama na jejich dva syny Louise a Lennyho. Kolečkářová na akci zazpívala a i když se ze všech sil pokoušela o úsměv, smutek byl na její tváři stále velice znatelný.

"Ať máte kolem sebe lidi, na které se můžete spolehnout. I tak, těžké chvíle si musíme zpracovat a prožít především sami. Ale blízkost a pochopení blízkých je k nezaplacení," napsala na sociální síť. 

Kromě dětí je ale aktuálně práce hlavním hnacím motorem Alžběty, která musí nyní vše zvládat bez partnera. Po jeho smrti Marcela dokonce nezrušila ani nasmlouvané koncerty, jelikož prý nechtěla zklamat své fanoušky a všechna vystoupení proto absolvovala podle původního plánu.

Sbírka na novou desku

Krutý osud Alžběty Kolečkářové zaujal i její kolegy z branže, kteří se rozhodli ji podpořit a vznikla sbírka na Donio, aby mohla dokončit svou plánovou desku.

Ve videu vybízí k zaslání příspěvku například Helena Zeťová, Matěj Ruppert či Klára Vytisková. "Podpořte s námi vznik nového alba Alběty Kolečkářové. Ocitla se ve složité životní situaci, kterou si těžko umíme představit. Bětka byla vždy synonynem dokonalého hlasu a milého a skromného člověka. Teď se dostala do těžké situace a dává veliký smysl vložit emoce do hudby. Muzika ale něco stojí, tak doufejme, že jí společně dokážeme pomoci," vzkazují umělci, kteří se snaží Alžbětě pomoci.

Celkem se Kolečkářová pokouší vybrat přes 300 000, ze kterých chce financovat veškeré natáčení alba, včetně videoklipů a placené propagace.

Kolečkářová se svých snů nevzdává a věří, že jí lidé pomohou je uskutečnit 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů