Šíp.deník.cz

Krejčíková popsala zvláštní seznámení s partnerem, tohle puritáni nerozdýchají

4 fotografií 4
Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
Zdroj: Profimedia
Seznámila je totiž sestřenice. Aneta Krejčíková tak partnera vlastně „podědila’. Dnes jsou s Ondřejem Rančákem nesmírně šťastní.
Sdílej článek:

První setkání herečky Anety Krejčíkové a jejího partnera Ondřeje Rančáka bylo dost zvláštní. Dvojice se totiž seznámila díky sestřenici herečky, která sama s Rančákem zkoušela své štěstí v lásce. To se jim nakonec nepodařilo, a tak pohledného tělocvikáře s radostní ponechala Krejčíkové. 

Aneta Krejčíková a Ondřej Rančák tvoří šťastný pár už dlouhých 7 let. Mají spolu dvě krásné děti a na první pohled jsou až neuvěřitelně zamilovaní. Stačilo přitom málo a tahle láska se vůbec zrodit nemusela. Herečka se totiž ke svému tělocvikáři dostala dost zvláštním způsobem. 

Nejdřív zkusil sestřenici

O tom, jak se dvojice dala dohromady, se hvězda seriálu Volha rozpovídala v Show Jana Krause. Tam všechny překvapila, když se svěřila, že se s Rančákem dala dohromady díky sestřenici, která se sympaťákem tvořila pár před ní. „On totiž původně začal randit s mou sestřenicí,” prohlásila kráska. „Neměli spolu úplně vztah, spíš zkoušeli, jestli by z toho mohlo něco být,” dodala ještě Krejčíková s tím, že nakonec její sestřenice i Rančák zjistili, že bude lepší, když svůj vztah udrží jen na přátelské bázi. „Pak nás seznámila. Chtěla nás dát dohromady,” prozradila ještě a trvala na tom, že má se sestřenicí ty nejlepší vztahy. 

Nahá na obrazovce

Aneta Krejčíková v poslední době září na televizní obrazovce v seriálu Volha, ve kterém má mnoho velmi odvážných scén. V několika z nich dokonce kompletně odhalila svůj hrudník. A přestože je pochopitelně divácká odezva plná chvály, herečka přiznává, že byla z natáčení velmi nervózní. „Před nahými scénami si musím dát panáka! A to jsem přitom zapsaná jako herečka, které svlékání nevadí. Jsem sice exhibicionistka, ale ani tak to není vždycky úplně jednoduché,” vyprávěla. 

Zároveň dodala, že radostí do stropu z jejích nahých scén neskáče ani její partner, který se raději na seriál ani nedívá. Tomu, jak se jeho milá v seriálu ukazuje, ale stejně neuteče. Jeho kamarádi mu totiž posměšně pikantní snímky z Volhy posílají. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů