Šíp.deník.cz

Jordan Haj o fotkách své ženy s Trojanem: "Už tehdy byla těhotná! Věděl jsem to"

Emma Smetana se před pár měsíci stala terčem nechtěné pozornosti médií, kvůli své noční procházce s hercem Josefem Trojanem. Po dlouhé době o této kauze promluvil partner moderátorky DVTV, Jordan Haj!

1 / 12
Emma Smetana Jordan Haj

Emma Smetana a Jordan Haj už tvoří pár dlouhých dvanáct let a navíc je spojuje jejich dcera Lennon Marlene Haj Hossein Smetana. 

Moderátorka se ale na premiéře filmu Šarlatán nechala unést kouzlem mladého herce Josefa Trojana a obří kauza byla na světě! 

Smetanu nafotili redaktoři konkurenčního deníku, jak si užívá s Trojanem na soukromé schůzce, odešli spolu totiž předčasně ihned po projekci snímku na procházku, a jejich "tulení" vzbudilo velikou pozornost veřejnosti i médií. Jordan Haj ale nyní tvrdí, že vše bylo jinak!

Moderátorka je podruhé těhotná.

Velikým překvapením po propírané kauze bylo druhé těhotenství Emmy Smetany, které přišlo pár týdnů po "akci" s Josefem Trojanem a proto se stala moderátorka na sociálních sítích terčem posměchu, zda náhodou dítě nečeká právě s mladým hercem!

"Vlastně vůbec nevím, jak to vnímám. Občas se tomu směju, občas jsem z toho zoufalý. Asi jsem to měl čekat, ale bylo to zmedializované neskutečným způsobem… To, že vyfotili nějaké fotky, je sice hezké, ale vůbec nikdo nezná můj background s tím člověkem. Nevědí o tom absolutně vůbec nic. Ta situace nepokračuje vůbec ničím, ale oni vydali asi osm pokračování. Vytvořili si takové fantazie a takový příběh, že je to jako regulérní román," obhajoval se pak Trojan v rozhovoru pro Expres, že o nic nešlo.

Jordan Haj naopak dlouho o aférce své ženy mlžil, po odhalení těhotenství Smetany ale konečně prolomil bariéru mlčení!

Jordan Haj z kauzy nebyl vůbec rozhozený, své partnerce věřil.

"Brali jsme to docela s humorem, protože jsme v té době už věděli, že čekáme druhé dítě a že je náš vztah šťastnej. Navíc jsem měl spoustu stresu s natáčením Tváře, tak jsem to moc neřešil," řekl nedávno Jordan Haj v rozhovoru pro G.cz.

Emma Smetana prý o svém těhotenství věděla, a i to byl jedním z důvodů, proč nenapadlo Jordana ani na chvilku o své milované pochybovat!

Nezbývá než budoucím dvojnásobným rodičům popřát hodně lásky i do dalších let! 

Emma Smetana těhotenství tajila několik měsíců.

Partneři jsou spolu dlouhých dvanáct let.

Emma SmetanaZdroj: Profimedia

Emma Smetana má ve svém muži velikou oporu.

Emma Smetana Jordan HajZdroj: Profimedia

Josef Trojan byl z mediálního tlaku nepříjemně zaskočen.

Josef TrojanZdroj: Profimedia

Jordan Haj prý na mladíka vůbec nežárlil! 

 Josef TrojanZdroj: Profimedia

Zdroj: FTV Prima
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů