více >>

Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více
NOVINKA UŽ TO VÍŠ? NE? TAK SE PŘIHLAS A ODEBÍREJ! ODEBÍRAT ×

Jaké NEJVĚTŠÍ PROBLÉMY vás můžou čekat u PARTNERA? Čtěte!

Ať se nám to líbí, nebo ne, člověk funguje jen díky jiným lidem a musí s nimi často komunikovat. Postavení hvězd v okamžiku našeho narození ovlivňuje mnohé a věřte, nebo ne, za mnohé rysy v našich povahách vděčíme právě slunečnímu znamení. Podívejte se s námi jaké konflikty mohou nastat, když se dáte dohromady s Váhou, Střelcem, nebo Kozorohem. 

Berani jsou horké hlavy. 

Horoskop

Beran (21.3-20.4)

U Beranů najdete spoustu vlastností, které platí za dobré i špatné zároveň. Vydrží strašně moc, ale zároveň jsou to tvrdé hlavy. Pokud se Beran rozhodne, že to bude podle něj, tak to tak prostě bude a neudělá ani krůček zpátky. Taky se poměrně snadno naštve a můžete vzít jed na to, že zrovna Berana si nechcete rozhněvat. Jejich pomsty bývají obvykle likvidační a pokud si ho znepřátelíte něčím, co on považuje přímo za zradu, můžete se rozloučit s pracovním místem, přáteli a možná i s bydlením. Jsou to prostě tvrdé palice.  

Býci by si pro korunu nechali koleno vrtat. 

Horoskop

Býk (21.4-21.5)

Býci jsou na jednu stranu strašně hodní, ale jen do té doby, než se začnete sápat po jejich peněžence. Pak by vám utrhli ruce. Jejich peníze jsou pouze jejich a oblíbenou činností pro ně, je počítání penízků. Pamatujete si Moliérova Lakomce? Vsaďte se, že Harpagon byl ve znamení Býk. Pokud se vám stane, že si za svého životního partnera zvolíte Býka, věřte, že mu budete muset dávat písemné zprávy o tom, proč vaše dítě potřebuje do divadla se školou 60 Kč a proč, když vám dal pětikilo, mu z nákupu nesete zpátky stovku, když na účtence je 385 korun. 

Dvě tváře, nikdy nevíte, kterou použije. 

Horoskop

BLÍŽENCI (22.5-21.6)

Nesmírně ochotní lidé, kteří vám kdykoli pomohou, ale musíte s nimi mít božskou trpělivost. Jsou ze všech znamení nejnáladovější a pokud je něčím naštvete, mnohdy nechtěně, dají vám to sežrat i s úroky. Nikdy nevíte, co od nich čekat a může se stát, že vám dají pusu a za dvě vteřiny vás seřvou jako malé dítě. S Blíženci není radno si nic začínat, pokud nemáte instinkty loveckého psa, který dokáže odhadnou, co kořist udělá ještě než to udělá. Ale zase mají skvělí cit pro jídlo a téměř všichni bez rozdílu božsky vaří. 

Raci jsou přecitlivělí a nesmíte na ně křičet. 

Horoskop

RAK (22.6-22.7)

Raci obecně by se pro svou rodinu přetrhli. Na druhou stranu jim stačí málo, aby začali natahovat. Stačí, když řeknete, že jejich plyšák z dětství se vám nelíbí a cítí se ublíženě, jak kdybyste jim přejeli babičku. Nedej bože, abyste se začali hádat. Téměř všechny hádky dopadnou stejně, neřeknou vám jediný logický argument, ale raději ustoupíte i sebevětší blbosti, protože bulí jak malé děti. Mají ovšem super smysl pro humor a jsou také skvělí pozorovatelé. No zkrátka Raci jsou jedno z těch znamení, které vás bude nebetyčně štvát, ale žít bez nich nedokážete. 

Namyšlení Lvi, co touží po pochvale za nic. 

Horoskop

LEV (23.7-22.8)

Když někam přijde Lev, celá místnost většinou zmlkne a bude se dívat jen a pouze na ně. Lev si je toho patřičně vědom a rád si načechrá svou hřívu (pomyslně i doslova) a ještě ji natřepe, aby každý viděl, jak se na slunci leskne. Lvi jsou prostě králové a ví to o sobě. Mají rádi vyhřívání se na slunci a pochvaly. Vlastně úplně za cokoliv. "Ty jsi se tak krásně vysmrkal" to je věta, kterou by rád slyšel každý lev. Má totiž pocit, že vše co dělá, je výjimečné a zasloužilo by si to vlastní status na Facebooku a fotku na Instagram s hashtagem "lev je nejlepší". 

Panny jsou puntičkáři, kteří nesnesou nepořádek. 

Horoskop

PANNA (23.8-22.9)

Byli jste někdy u Panny doma? Vypadá to tam jak v nemocnici, že? Všude čisto a běda vám, dát si skleničku na stůl, kde není podtácek. Panny jsou analytická stvoření, která vám na otázku "máš mě rád" vypočítají algorytmus, který vám pošlou v e-mailu spolu s podrobnou analýzou každého slova, co jste jim řekli a opatří to mnoha poznámkami pod čarou. Na druhou stranu, pokud se vám podaří je pobláznit. Najdete super parťáka pro život. Parťáka. Panny nejsou žádný doplněk, ačkoli jsou jemné, mají vlastní hlavu a osobnost a vorat se sebou nenechají.

Váhy vás budou štvát svou nerozhodností. 

Horoskop

VÁHY (23.9-23.10)

"Tohle, nebo tohle?" to je nejčastější otázka, kterou Váha pokládá. Neumí se rozhodnout ani v otázce jakou zubní pastu si koupit, natož, aby sama rozhodla o důležitějších věcech. Pokud se smíříte s jejich šílenou nerozhodností, která vás občas bude asi dost vytáčet, můžete ale získat super člověka, který nezkazí žádnou legraci, můžete se mu svěřit s čímkoli a ještě k tomu Váhy jsou jedno z nejlepších znameních, co se sexu týče. Mají ohromnou výdrž, apetit a taky jsou dost kreativní. 

Štíři mají sex v očích a horko těžko jim budete věřit. 

Horoskop

ŠTÍR (24.10-22.11)

Když se na vás upřou oči, z nichž čiší oheň, můžete se vsadit, že je to Štír. Je to znamení, které má nejpronikavější pohled na jaký můžete natrefit a jakmile se váš pohled spojí, můžete si být jistí, že dnes večer nebudete spát sami. Jako kamarádi jsou naprosto fantastičtí, jako partneři dost složití. Hodně času budete trávit v ložnici a když Štíra přestanete bavit, úplně v klídku půjde o dům dál. To už musí být jo láska, abyste si ho k sobě připoutali na celý život. Ale dá se to zvládnout. 

Střelci si pořád na něco stěžují. 

Horoskop

STŘELEC (23.11-21.12)

Největší fňukna celého zodiaku? Střelec. Voda je moc studená, písek řeže, lehátka nemají opěrky na ruce. Prostě Střelcům se nezavděčíte ani kdybyste stáli na hlavě a odstrkovali se ušima. Moc toho nenamluví a když už, tak jenom negativně. Na druhou stranu, pokud milují, milují opravdově a s vírou, že je to na celý život. Střelčí charisma budete chvíli hledat, ale když ho odkryjete, pod tou vrstvou negativního brblání, stojí za to a je prostě boží. Jen se vyzbrojte trpělivostí a schopností pouštět kecy jedním uchem dovnitř, druhým ven. 

Chladná nedobytná Kozoroží srdce.

Horoskop

KOZOROH (22.12-20.1)

O Kozorozích platí jedno pravidlo. Fungují jako kamínka, budou vás hřít celý život. Pokud se vám podaří roztopit je na provozní teplotu. Najít si cestu do jejich srdce není vůbec lehké, ale pokud se vám to podaří, najdete toho nejúžasnějšího partnera do života. Bude vás na rukou nosit a milovat. Musíte se ale smířit s tím, že se rád napije a taky se připravte na množství kamarádů a kamarádek okolo něj. Pokud jste žárlivý tvor, rovnou si Kozoroha škrtněte ze seznamu partnerů, užárlili byste se. 

Vodnáři jsou trochu pohádkáři, rádi si přibarvují. 

Horoskop

VODNÁŘ (21.1-20.2)

Říká se tomu Andersenův syndrom a trpí jím nejčastěji Vodnáři. Není to nic proti nim, ale pokud vám Vodnář vypráví nějakou historku, vezměte si z ní tak 50 %, zbytek bude prostě přifouknutá realita, která má vypadat zajímavěji. S postupem času se Vodnáři učí věřit sami sobě a pokud je jejich sebevědomí v pořádku, časem se odnaučí i pohádkařit. Je s nimi sranda a jako kamarádi by se rozdali. Jen si přestat přimýšlet příběhy. 

Kapr, nebo štika? Zásadní otázka u každé Ryby. 

Horoskop

RYBY (21.2-20.3)

Znamení Ryb se dělí na kapříky a štiky. Pokud narazíte na štiku, nejspíš vám nikdy nebude věrná/ý. Štika je lovec a sex je pro ni jako podání ruky. Pokud natrefíte na kapříka, věrný vám bude, ale zase vás bude asi štvát svou leností. Kapr se nejradši plácá v tom svém malém rybníčku a nikdy nemá moc ambic plavat někam jinam. Pokud se ale kapr spojí s nějakým znamením, které je schopné ho vybičovat, i ten kapr časem vyplave a začne se trochu víc hýbat a toužit po vyšším cílu. 

Co se děje v Šípu. 

Sdílej článek:
Autor: Veronika Lišková
Cestovní ruch a hotelnictví - Recepční 20 000 Kč Hotel v Praze hledá recepčního, znalost ČJ, AJ, znalost práce na PC. Možno i důchodce. Plat 20.000 Kč/měsíčně. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 22 500 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY? , ČISTÉ PROSTŘEDÍ?, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?, POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!, , SKLADNÍK, , UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci., , CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?, -provádět a zajišťovat příjem i výdej materiálu, -spolupracovat při expedicích, -vystavovat příslušné dokumenty , , JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?, -vyučen , -pokud máš zkušenost s vystavováním skladových dokladů, máš výhodu, -měl bys umět uživatelsky s PC – praxe s používáním SW pro skladové hospodářství velkou výhodou, -musíš být aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest), -musíš mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme), -pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno., , CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?, -individuální přístup, -DENNÍ 12TKY (krátký + dlouhý týden) , -rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou, -spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru, -zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity-stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, permanentky na hokej, fotbal, iQLANDII, ZOO, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity, , MÍSTO VÝKONU PRÁCE:Liberec, DATUM NÁSTUPU:Vždy se doho. Pracoviště: Uct fluid delivery solutions s.r.o.-002, Partyzánská, č.p. 601, 460 01 Liberec 1. Informace: Zuzana Novotná, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 23 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Příjmový skladník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Živnostenská č.p. 858, 561 51 Letohrad, POŽADUJEME:, - vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, pozitivní přístup k práci, - práci s fyzickou zátěží a v kolektivu, NABÍZÍME:, - Náborový příspěvek 20.000 Kč, - Týden dovolené navíc, - Stravenky za každou odpracovanou směnu, - Příspěvek na dopravu, - Čtvrtletní odměna za odpracovaný fond, - Příspěvek na penzijní fond, - perspektivní a stabilní zaměstnání v potravinářské společnosti zabývající se výrobou baget, sendvičů a hotových jídel (BAPA s.r.o. je dceřinou společností holdingu Hamé, s.r.o.), - možnost pracovního růstu, - nástup dle dohody , Své životopisy zasílejte na personalni@bapa.cz s uvedením v předmětu "Příjmový skladník".. Pracoviště: Bapa s.r.o., Živnostenská, č.p. 858, 561 51 Letohrad. Informace: Magdaléna Foglová, +420 465 620 015.

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT