Šíp.deník.cz

Jitka Boho odtajnila novou lásku. Jsem v tom až po uši, říká modelka

Už dlouho to vypadalo, že si Jitka Boho snad nikoho nenajde. Od odchodu od manžela Lukáše Boho byla s dcerou Rozárkou pořád sama. Nyní se však konečně zamilovala a nebála se to vykřičet do světa. „Je to boží,“ říká.

1 / 11
Jitka Boho

Do dnešních dnů Jitka Boho neprozradila, proč od manžela odešla. Spekulovalo se, že za tím byla nevěra, ale to modelka nikdy nepotvrdila. Rocker Lukáš Boho neřekl k celé kauze nikdy ani slovo. Jitka něco málo prozradila, ale bylo to velmi obecné.

„Věřím na osud i na to, že spousta věcí je rozhodnutá za nás. Možná bychom se tím měli nechat řídit, tím osudem a vesmírem. Já to teď zkusila, řídila se intuicí a srdcem. Otevřela se mi nová cesta, a i když to bylo hodně těžké a ještě to hodně těžké bude, přesto v sobě cítím obrovskou sílu a energii,“ řekla po odchodu od manžela Jitka na svém Youtube kanále.

Jitka Boho se svojí novou láskou

Nutno podotknout, že z toho člověk pochopil pramálo. Co člověk ale pochopil určitě, byla Jitky nedávná slova na Instagramu, kde světu představila svého nového přítele, ze kterého je celá pryč. Jedná se o režiséra Matěje Lišku.

„Tak tohle je můj kluk. Pravda, že už dost přerostlý. Koukám na něj jako na svatý obrázek, i když tedy svatý asi rozhodně nebyl. Nějaký ten pátek už to bude, co mi zamotal hlavu,“ prozradila Jitka na sociální síti a naznačila, že už spolu jsou delší dobu.

S manželem jí to neklapalo

Jitka Boho s celou rodinkou přišla nákupem podpořit děti v azylových domech.Zdroj: Procter & Gamble

„Nebýt mého zlomeného palce, asi bychom to nikam nedotáhli. Tedy my to stále táhneme a doufáme, že to táhnout budeme napořád. Ale dost jsem se ponaučila z malování si růžové budoucnosti, takže se na to dívám zcela realisticky,“ vysvětluje.

„Oba už máme něco za sebou, každý máme svou minulost, z minulosti naše nejmilovanější děti a teď ta budoucnost, kterou si moc plánovat nechci, co bude, bude. Jedno vím ale jistě. Jsem v tom až po uši a je to boží (promiň, milý, půjčila jsem si tvá slova),“ ukončuje láskyplný proslov zamilovaná modelka.

S dcerou Rozárkou

Ta si lásku bezesporu zaslouží. S manželem Lukášem to neklapalo a kromě toho, že ji měl podvádět, měli navíc i finanční problémy. Živit rodinu musela modelka sama. A vztah? Ten byl už dlouho na pokraji krachu.

„Možná se to nedá popsat, ale mám to v sobě, tu sílu překonat všechny nepříjemné věci a jít zase dál. Všechno, co se stalo, bylo z nějakého důvodu. To jste mi psali i vy, fanoušci, a to mě nabudilo se nevzdat a jít dál. Jsou to věci, které se dají překonat. Hlavně, že jsme zdraví,“ řekla v minulosti Jitka.

Z nového přítele je Jitka paf

„Co se Lukáše týče, rozhodla jsem se, že k tomu, co se mezi námi stalo, nebudu nic říkat a nechám si to pro sebe,“ uzavřela youtubové video Jitka Boho, která nyní neskrývá, jak strašně je zaláskovaná do svého přítele.

Důvod odchodu od manžela neprozradila

Jitka Boho Válková a manžel Lukáš BohoZdroj: Herminapress.cz

Chtěla by se Jitka znovu vdávat?

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů