Šíp.deník.cz

Jitka Boho zažívá hrůzu: Rozvod v karanténě!

Jitka Boho dlouho popírala, že by mezi ní a manželem Lukášem Boho mohla být krize, přitom ale dvojice několik měsíců bydlela odděleně. Teď je jasné, proč! Modelka se bude stěhovat a čeká ji rozvod!

1 / 14
Jitka Boho

Jitka Boho se vloni v létě najednou nenápadně přesunula na Moravu ke svým rodičům a všem bylo jasné, že to v navenek ideálním manželství s Lukášem Boho nejspíš skřípe.

Svatba zamilované dvojice proběhla v roce 2015, po deseti měsíčním vztahu. K oltáři už šla Boho těhotná, čekala dokonce dvojčátka, bohužel ale jeden z plodů odumřel, a tak nakonec porodila pouze jednu holčičku, Rozárku.

Manželské štěstí ale nemělo dlouhého trvání a ve vztahu se začaly čím dál více stupňovat hádky, až do chvíle, kdy se Jitka i s dcerou sbalila a odstěhovala se. Dlouhé měsíce Boho mlčela a nechtěla přiznat, jak to se svým partnerem má, teď se ale konečně situace vyjasnila…

Z velké lásky už nic nezbylo.

Itálie byla podle přátel páru manželů Boho na denním pořádku, i proto se rozhodla Jitka z nefunkčního manželství odejít. Po měsících u rodičů se rozhodla udělat další krok, pořídila si vlastní bydlení!

Na stěhování si ale modelka nevybrala zrovna nejlepší období! Doba koronaviru není ale bohužel pro zařizování nového bytu zrovna ideální.


Kvůli karanténě nařízené vládou si totiž Boho zatím nemůže své nové hnízdečko pořádně zútulnit! 

Modelka prý provizorně žije mezi krabicemi.

"Nové bydlení, nový začátek…Pravda, asi to není úplně nejvhodnější doba pro stěhování, ale určitě nejsem jediná. Pár dní už jsem v Praze a zařizuji, jen tak, co se teď dá, ale stále tu mám spoustu krabic, které nemám kam vybalit, protože čekám na skříně. Ale co, hlavně, že jsme zdraví," napsala Jitka Boho na svůj Instagram.

Z nového bytu se ale raduje modelka i přes provizorní podmínky, a o to více se těší, až vláda otevře obchody, a bude si moci vše zdokonalit podle svého vkusu.

Boho ještě čeká nepříjemné období a to formální rozvod s manželem. Papíry už údajně podala, takže už brzy může Jitka začít s čistým štítem a třeba se brzy objeví pan božský! Držíme palce!

Jitka Boho po rozchodu hodně zhubla.

Svůj život mění od základů.

Jitka Boho již skoro rok bydlí s dcerou sama.

Modelka po rozchodu hledala s dcerou útočistě u svých rodičů.

I přes životní překážky se Jitka Boho dál usmívá.

Manželství nebylo zcela ideální. Důvodem rozvodu jsou prý hádky.

S dcerou byla sama už na Vánoce…

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů