Šíp.deník.cz

Josef Trojan: Po aférce s Emmou Smetanou prozradil, zda má přítelkyni!

Josef Trojan na sebe nedávno upozornil podivnou aférkou s moderátorkou Emmou Smetanou, která má partnera a dceru! Jak to má ale mladý Trojan se ženami a randí aktuálně s někým?

1 / 12
Josef Trojan

Nedávno proběhla premiéra filmu Šarlatán, kde si zahrál Josef Trojan po boku svého otce Ivana Trojana. Po slavnostním uvedení snímku se ale sebe strhl mladý herec pozornost trochu nečekaným směrem.

Po slavnostním zahájení se totiž Josef Trojan vydal na romantickou procházku a posezení s o třináct let starší moderátorkou DVTV Emmou Smetanou!

Intimní rozhovor doprovázený různými objetí sice zaujal veřejnost, partner moderátorky Jordan Haj ale zůstal zcela v klidu. "Je to nesmysl," hájil hudebník svou partnerku s tím, že jejich vztah nikdo nemůže narušit. Smetana se dodnes k úletu nevyjádřila a Trojan stejně jako Haj tvrdí, že o nic nešlo. Má tedy nadějný herec už nějaký objev?

Josef Trojan je krasavec, jak to má se ženami?

 Josef TrojanZdroj: Profimedia

Josef Trojan na otázku Rádia Expres zda je zadaný, odpověděl velice stroze. "Nejsem." Herec je přitom pořádný fešák, a letí na něj nejen mladší fanynky, pro starší ženy je zase lákavým kolouškem!

Trojan je stejně jako jeho slavný otec na své soukromí velmi zdrženlivý a vše si raději nechává pro sebe.

Přes to se ale svěřil s tím, kde ho případné nápadnice rozhodně nepotkají!

Josef Trojan není milovníkem hospod.

 Josef TrojanZdroj: Profimedia

Už intelektuální vzhled Josefa Trojana napovídá, že nebude nejspíš barový povaleč. Herec společnost nevyhledává, dle svých slov je spíše samotář.

"Jsem typ člověka, který moc často nechodí ven. Já jsem rád doma ve svém pokoji, nebo někde s přáteli, v uzavřené společnosti, spíš v uzavřeném prostoru, protože jsem docela introvertní typ. Nejsem typ člověka, který by měl oblíbené podniky, ve kterých by se pravidelně vyskytoval," prozradil!

Nápadnice a fanynky tak na mladého krasavce na diskotéce či klubu rozhodně nenarazí…

Josef Trojan je kus!

Aférka se zadanou moderátorkou po pár týdnech utichla.

Emma Smetana Jordan HajZdroj: Profimedia

Nikdo neví, co se ve skutečnosti osudný večer odehrálo.

Trojan je z herecké rodiny a talentu pobral, kolik mohl!

Josef Trojan a jeho otec Ivan Trojan.

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů