Šíp.deník.cz

KRAMÁR - Přistižen s milenkou!

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: Šíp/Michal Kalášek
Sdílej článek:

PRAHA - ­ Bude mít doma peklo! Herec Maroš Kramár (48), který září v oblíbeném seriálu Letiště, si vychutnává život bez manželky.

ŠÍP ho přistihl ve společnosti půvabné, štíhlé černovlásky. Nejprve spolu laškovali nad vínem ve vinohradské pizzerii a pak šli do domu, ve kterém má Kramár byt. Stálé bydliště má v Bratislavě, je šťastně ženatý s vášnivou Slovenkou Natašou. Kramárova nová šťabajzna pracuje podle informací Šípu jako produkční v televizi Prima.

V seriálu Letiště Kramár hraje pilota Václava Schindlera.

Nataša Kramárová nemá o radovánkách svého muže ani tušení.

Kramár přistižen!


To bude v Bratislavě mela! ŠÍP přistihl protagonistu seriálu Letiště, slovenského herce Maroše Kramára (48), s mladičkou brunetkou! Jenomže Kramár je ženatý a jeho manželka Nataša má pověst pěkné žárlivky! Ustojí to hvězda Letiště? Nevznáší se nad Marošem už teď přízrak rozvodu?

Maroš Kramár i jeho manželka Nataša se netají tím, že jejich vztah je volnější a že bez sebe dokážou i nějaký čas žít. Maroš hraje v Praze, rodina ale zůstává na Slovensku, takže to ani jinak nejde. Ví ale Nataša, jak její manžel tráví volné
pražské večery? Určitě ne čtením scénáře!

ŠÍP herce přistihl v příjemné pizzerii Buon Giorno ve Slavíkově ulici ve společnosti sexy brunetky. Víno, cigarety, svůdné pohledy. Kramár se svou společnicí strávil v restauraci asi tři hodiny - od devíti večer až do půlnoci. A co se dělo potom?

Plni úsměvů se spolu bok po boku loudali domů. Konkrétně do nedalekého činžáku v Polské ulici, v jehož dveřích pak společně zmizeli! A to už rozhodně nevypadá pouze na kamarádskou schůzku. Maroši, Maroši, co na to řekne tvoje manželka? Nepřeteče konečně pohár její trpělivosti?

V pizzerii Buon Giorno si Maroš Kramár měl s půvabnou dívkou tři hodiny co povídat.

Úterý, 23:30, Praha-Vinohrady

…pak spolu o půlnoci zamířili domů v Polské ulici, kde se za nimi zavřeli dveře.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů