Šíp.deník.cz

Laufer prozradil intimnosti ze vztahu s Greifovou: Zalíbila se mi hned!

Josef Laufer je v současné době už dva měsíce v umělém spánku. Do toho musel být uveden poté, co mu při operaci srdce začaly selhávat orgány. Jeho manželka Irena Greifová věří, že se probudí a oba se brzy shledají doma. Však je s ním přes 50 let, a tak si život bez něho neumí představit.

1 / 13
Irena Greifová, Josef Laufer

Josef Laufer bojuje o život v Nemocnici Na Homolce už dva měsíce. Přesně tak dlouho už je v umělém spánku. Během operace srdce mu začaly selhávat orgány a od té doby spí. Celá rodinu mu drží palce, aby se jeho stav zlepšil a lékaři ho mohli probudit.

Je zvláštní vidět Laufera v nemohoucím stavu. Je pověstný svou energií a vitalitou a najednou nic. Všechno leží na bedrech dcery Ester, která do toho chodí navštěvovat i svoji maminku Irenu Greifovou do rehabilitačního centra.

Josef Laufer je v nemocnici

Josef LauferZdroj: Profimedia

S Irenou Greifovou je Laufer přes padesát let. Seznámil je kdysi dávno jejich společný kamarád. „Představil mi ji a hned se mi zalíbila. Odvezl jsem ji, ale cestou jsme se zastavili na kávu. Jak to už chodívá, zapovídali jsme se a potom jsme si dali druhé, třetí a další rande,“ prozradil Laufer dle webu našehvězdy.cz.

Irena zrovna procházela rozvodovým řízením a měla v té době čtyřletého syna Karla. Mezitím, co jí byl Laufer oporou, jeho vlastní rodina se mu rozpadala po rukama. Bratr po roce 1968 emigroval do Anglie, ale Josef zůstal tady.

S Irenou Greifovou je přes 50 let

Josef Laufer a Irena Greifová jsou i přes občasné pomluvy jedním z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.Zdroj: Šíp/Tilen Vajt

„Důvodů bylo víc. Měl jsem v té době ještě docela růžové představy o budoucnosti a také jsme si říkal, že domov je tam, kde jsem dostal první facku a první pusu. Moje žena byla těhotná a navíc s malým Kájou. Teprve dnes umím ocenit, jak skvělé mi poskytla zázemí,“ vzpomínal Laufer.

Kolem Laufera se vždycky točilo spousta krásných žen, ale on jejich svodům nikdy nepodlehl a vážil si jí. „Manželka mi párkrát pomohla v mých pořadech svým výtvarným pohledem. Máme totiž velmi podobný vkus a vždycky jsme se shodli,“ konstatoval Josef.

Greifová už chce mít Pepu doma

Irena GreifováZdroj: Profimedia

S Greifovou si zákonitě museli padnout do noty. Je totiž poloviční „východňárka“ a maminka Laufera byla pro změnu Španělka. Oba byli tedy velmi temperamentní. Laufer se narodil 11. srpna 1939 ve Francii, ale dětství prožil v Anglii.

Jeho otec byl vojenským lékařem u RAF. V roce 1947 se všichni vrátili do Česka. Josef už jako velmi mladý účinkoval v ochotnickém divadle, později vystupoval v Divadle ABC a občasně překládal ze španělštiny. Vše se zlomilo po studiu DAMU, kdy se začal pravidelně objevovat na televizní obrazovce.

Laufer je v umělém spánku

Josef LauferZdroj: Profimedia

Vystupoval s vlastní skupinou Golem a mezi jeho nejznámější hity patří Sbohem, lásko, já jedu dál nebo Juliána. Do poslední chvíle vystupoval v Divadle Broadway, kde všichni kolegové doufají, že se brzy vrátí.

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů