Šíp.deník.cz

Koronavirus jí zkazil plány, Lucie Bílá je v karanténě!

Lucie Bílá je lidumil. Myslela si, že až pomine koronavirová doba, vrhne se zase do práce a nahradí fanouškům všechny zrušené koncerty. Jenže ouha! To se nestane. Zlatá slavice musí být totiž v povinné karanténě, a tak nám zase nezazpívá.

1 / 11
Lucie Bílá

Doma to Lucii Bílou jistě nebaví. Odjakživa je zvyklá být mezi lidmi. To se jí ale letos nepoštěstí, jelikož ani jí se nevyhnula povinná karanténa kvůli koronaviru. „Člověk míní a bůh mění. Už jsem si říkala, že se mě ten covid bojí a tak se mi vyhýbá,“ píše zpěvačka na Instagramu.

„Přestalo ho to bohužel bavit a je blíž než jsem si přála. Moji milovaní, od včerejšího dne jsem v povinné karanténě! Stihla jsem ještě úžasný koncert v Prostějově, ale všechny domluvené koncerty a akce z dalších deseti dnů přesouváme na jiné termíny,“ vysvětluje Bílá.

Lucie Bílá musí být doma

„Neumím vám ani popsat jak je mi to líto. Už aby bylo vše zase v pořádku. Toto období je opravdu zatěžkávací zkouškou pro každého. Moc na vás myslím, virtuálně objímám a prosím buďte na sebe opatrní,“ promlouvá svým příznivcům do duše.

Pravdou je, že může alespoň více času strávit se svým partnerem Radkem Filipim, který je jí velkou oporou. „Řeším i jeviště na koncertech, bezpečnost Lucky a to, aby v šatně bylo vše, co tam má být a co Lucka potřebuje pro svou práci. Hlavně se také starám o její dobrou náladu, tedy alespoň se o to snažím,“ popisuje Filipi svoji náplň práce v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

Ani jí se karanténa nevyhnula

„Když je Lucka ve stresu, snažím se ji uvolnit, uklidnit, rozesmát a přivést na jiné myšlenky. Ráno vstává většinou dřív než já, má to tak nastavené. V práci je striktně za šéfovou, hlídá si, aby vše bylo perfektní a profesně dokonalé,“ prozrazuje zákulisní informace její partner i manažer.

Ten si nikdy nemyslel, že bude po bodu nejznámější české zpěvačky. „Je pravda, že jsem k tomu všemu přišel úplnou náhodou. Změnilo mi to život o 180 stupňů,“ směje se svalovec.

Její přítel se o ni hezky stará

„Všechno to, co je teď součástí mého života, respektuji. Chápu ten velký zájem okolí, ať už jsou to média, či fanoušci. Jsem zkrátka vedle nejúspěšnější české zpěvačky. Úplně si tu pozornost neužívám a nevyhledávám to, ale přijímám to a rozumím tomu,“ konstatuje.

Na začátku vztahu mu bylo vyčítáno, že je slavoman a jediný důvod, proč je s Lucií, je ten, aby byl vidět a stal se známým. To on ale popírá. Je s ní z čisté lásky.

Fanouškům velmi chybí

„Jsem vyrovnaný člověk. Nemám komplex z toho, že je Lucie obrovsky úspěšná. Naopak jí hrozně fandím. Doufám, že je šťastná – to pro mě znamená ze všeho nejvíc. Stačí mi, když mě docení ona a když je spokojená. Pak jsem šťastný i já,“ dodává Filipi.

Radek je její životní láskou

Pořídila si s ním pejska

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů