Šíp.deník.cz

Michal Novotný kvůli nemoci razí netradiční výchovu: Děti vodí na vodítku!

5 fotografií 5
Michal Novotný
Michal Novotný
Zdroj: Profimedia
Michal Novotný se stal otcem až po čtyřicítce Herec má vskutku netradiční výchovné metody Kvůli bolestem zad své děti nedohoní a proto je raději vodí na vodítku Novotný se otcovské roli dlouho vyhýbal
Sdílej článek:

Dvojnásobný otec Michal Novotný, kterého televizní diváci znají například jako vyšetřovatele Rudu z Kriminálky Anděl se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka svěřil se vskutku netradiční pomůckou na výchovu dětí. Herec kvůli zdravotním problémům nasazuje svým potomkům z bezpečnostních důvodů vodítko.

Michal Novotný se ve výše zmíněné talkshow svěřil, že už ho bohužel několik let trápí problémy s ploténkou. Kvůli ni má omezenou možnost pohybu a proto je pro něj občas náročné uhlídat své ratolesti.

"Mám už čtyři roky vyhřeznutý plotýnky a nemůžu chodit," postěžoval si moderátorovi Honzovi Dědkovi. Bolesti zad dokonce dovedly herce k netradiční výchovné metodě a to přivazování potomků na speciální vodítko.

"Děti si přivazuju na vodítko," překvapil svým přiznáním. "Mám rozbitý koleno, takže je nedoženu. Když si sednou na odrážedlo, tak je nechytnu," vysvětloval dvojnásobný otec. "Svůj zdravotní stav si musíš umět přizpůsobit své fyzické kondici," dodal Novotný s úsměvem. 

Rodinu dlouho odkládal

Michal Novotný otcovskou roli dlouho odkládal. Prvního potomka si pořídil až po čtyřicítce a v internetové televizi Stream se kdysi svěřil, že by nejspíš dříve takovou zodpovědnost nezvládl.

"Nedovedu si představit, že bych měl děti ve dvaceti, jako měl můj táta mě," sdělil tehdy herec. Dva roky po příchodu prvorozené dcery se Novotný dočkal ještě syna. 

"Mám tříměsíčního syna, jmenuje se Filípek," pochlubil se před dvěma lety Blesku. "Jsem šťastný a pyšný otec. Kvůli covidu jsem sice neměl práci, ale na druhou stranu jsem mohl být s dcerou. Viděl jsem její první krůčky. Jinak bych nejspíš zjistil, že mám najednou roční dceru. A taky jsem přivítal doma syna," dodal pyšný dvojnásobný tatínek.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů