Šíp.deník.cz

Babička roku Monika Štiková! Místo gratulace k vnukovi hrubě urazila dceru!

Monika Štiková se svými dvěma dcerami již delší dobu není v kontaktu a rodinné vztahy jsou na bodu mrazu. To, co ale vzkázala Ornelle k narození Svena vás bude šokovat!

1 / 13
Monika Štiková Petr Binias

Ještě před třemi lety byla rodina Štikových pohromadě a dokonce natáčeli společnou reality show Štiky. Už v té době ale bylo jasné, že vztahy mezi rodinnými příslušníky nejsou zrovna ideální.

Michal Štika dokonce na kameru několikrát zmínil, že jeho žena má milence, který je výrazně mladší. I přes napjatou atmosféru ale rodina držela stále jakž takž pohromadě.

Po odvysílání show ale došlo k velkým změnám. Monika Štiková se rozvedla, odstěhovala se do Německa a s dcerami utnula veškerý kontakt. Následovala mediální válka, která trvá dodnes! Matka celého klanu dokonce místo gratulace k narození vnuka svou dceru Ornellu hrubě urážela na Instagramu!

Monika Štiková žije se svým kolouškem a dcerám nemůže přijít na jméno!

Monika Štiková se rozhodla jít za štěstím, a již před dvěma lety odjela bydlet do Německa, se svým třiadvacetiletým hokejistou Petrem Biniasem.

Kontroverznímu vztahu sedmačtyřicetileté "babičky" s chlapcem, který je mladší než její dcery, budil od začátku rozpaky. Zamilovaná dvojice si ovšem z okolí nic nedělá a dokonce plánují miminko! 

Ke svému bývalému životu se Štiková odmítá vracet a dává to velmi jasně najevo. Přerušené vazby s dcerami se už delší dobu ani nesnaží skrývat. Ovšem gratulaci k druhému vnoučeti, které jí porodila prvorozená Ornella, pojala Monika skutečně velice tvrdě!

Ornella Koktová neměla druhý porod jednoduchý.

Ani příchod druhého vnuka Svena nebyl pro Moniku Štikovou důvod, aby navázala s Ornellou kontakt! Rozhádaná matka s dcerou své vztahy na bodu mrazu už nejspíš ani nezlepší, zvlášť po podivném vzkazu, který Monika místo gratulace poslala!

"Navrhuji všem rozhořčeným slípkám a mimoňům s IQ tykve. Že navrhuji, aby napsali prezidentovi Zemanovi, aby udělil Ornelle řád za hrdinství! Protože žádná jiná žena na světě nerodí císařským řezem, a žádná to nemůže zvládnout sama, a ty tři hodiny na JIP, což je u císaře běžná praxe… To je prostě hrdinství! Jo a ještě pro upřesnění, já tam byla tři dny! Protože mi šlo skutečně o život a nikomu to necpu," napsala Štiková rozhořčený vzkaz na svůj Instagram.

Jako milující gratulace babičky k vnukovi to ale opravdu neznělo. Naopak se "mamá" Štiková neudržela a do dcery se slušně opřela. Zdá se, že ani v budoucích letech se rozpadlá rodina už zpět neslepí…

Monika Štiková se s dcerami nepáře.

Kvůli Koronaviru nemohla Ornella Koktová mít svého muže Josefa Koktu u porodu.

Quentin se dočkal bratříčka Svena.

S kolouškem Biniasem chce Štiková miminko, zatím trénují na štěňátku.

Monika Štiková plánuje letos svatbu.

Ostrý vzkaz všechny překvapil.

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů