VYHRAJ IPHONE X PRÁVĚ TY! CHCI VYHRÁT IPHONE X >

To je zrada! Jaký bude trest?

Sdílej článek:

PRAHA - ­ Tak tomu se říká zrada! Šéf ČSSD a nedávný premiér Jiří Paroubek (54) se po téměř osmadvaceti letech rozvádí se svou ženou Zuzanou (49). Ve společné domácnosti s ní přitom již několik týdnů nebydlí a na dovolené v Chorvatsku je se svou současnou partnerkou, o dvacet let mladší tlumočnicí, blondýnkou Petrou Kováčovou.

Měli jsme a máme opravdu povedené premiéry. Byl to totiž právě Jiří Paroubek, který poté, co ŠÍP v loňském roce jako první odhalil milostnou aféru Mirka Topolánka s místopředsedkyní sněmovny Lucií Talmanovou, premiéra kritizoval. Ten se totiž snažil stále vztah popírat a tvrdil, že žije ve spokojeném manželství.

Nyní ale vybuchla bomba, neboť vyšlo najevo, že ani Paroubek se svou manželkou Zuzanou již delší dobu nežije. Ta je z celé záležitosti zdrcená. "Nezlobte se, není mi dobře a nechci se k tomu vyjadřovat," řekla včera Šípu nešťastná, opuštěná Zuzana Paroubková.

Sám šéf ČSSD se omezil jen na vydání prohlášení. "Právní zástupci nyní pracují na rozvodu. V současné době nežijeme již určitou dobu ve společné domácnosti, přesto jsme v poslední době společně plnili celou řadu společenských povinností," uvedl s tím, že v posledních týdnech se jeho partnerkou stala Petra Kováčová.

Paroubek již zhruba měsíc nežije doma, ale na chatě ve Skochovicích u Vraného nad Vltavou. "Ano, je to pravda," sdělil z dovolené v Chorvatsku, kde si nyní užívá se svou mladou milenkou. Paroubek se ve své milostné vášni neohlíží na nic. Opustil nejen manželku Zuzanu a syna Jiřího s přítelkyní Kristýnou, ale i vnučku Viktorii, která se narodila teprve ve středu. Kdy ho za tuto nechutnou zradu postihne trest?

Jiří Paroubek přiznal milenku, rozvádí se! A taková to byla láska


Může uškodit sobě. Může uškodit sociální demokracii. Přesto se šéf ČSSD Jiří Paroubek (61 500/měs.) rozhodl kápnout božskou. Přiznal, že opustil rodinu, chystá rozvod a žije se svou o dvacet let mladší přítelkyní Petrou Kováčovou.

Zaplatí za tuto zradu on, nebo strana? Politologové se jasně shodují, že svým veřejným prohlášením si Jiří Paroubek může dost uškodit.

"Jemu to ublíží v očích veřejnosti," řekl Šípu politolog Zdeněk Zbořil. "V předvolebním období zneužil proti premiéru Topolánkovi jeho nemanželský vztah s Lucií Talmanovou a nakonec udělá totéž. To, že nastavil nějakou laťku, kterou pak sám podlezl, by mělo podlomit Paroubkovu důvěryhodnost. A možná i důvěryhodnost v ČSSD," sdělil politolog Bohumil Doležal.

Na to, že aféra, která vyplula na povrch, poškodí ČSSD, má ale Zbořil jiný názor. "Myslím si, že ČSSD už má za sebou tolik malérů, že tohle je to nejmenší, s čím by měla mít potíže. Ta už přežila horší maléry," uvedl.

 

 

Prohlášení Paroubkových


Před několika měsíci jsme se společně dohodli na ukončení našeho manželství a našem rozchodu. Právní zástupci v současné době na rozvodu pracují. V současné době nežijeme již určitou dobu ve společné domácnosti, přesto jsme v poslední době společně plnili celou řadu společenských povinností. O celé věci byli dosud informováni jen naši nejbližší přátelé a příbuzní. Neviděli jsme důvod informovat zatím o našem rozhodnutí veřejnost. Kampaň Blesku, která v těchto dnech probíhá, celou věc změnila. Náš rozchod je přátelský a vládne mezi námi dohoda i pokud jde o rozdělení společného majetku.

V Praze dne 30. června 2007 Jiří a Zuzana Paroubkovi v. r.


 

Prohlášení Jiřího Paroubka k rozchodu s manželkou


Jsme dohodnuti, že i v dalších letech budu podporovat veřejně prospěšné aktivity své současné manželky Zuzany Paroubkové. Po ukončení své politické dráhy se chci podílet na její veřejné činnosti výrazněji.

Jiří Paroubek v. r.


 

Prohlášení Jiřího Paroubka k současné osobní situaci osobní situaci


V posledních týdnech se mou partnerkou stala slečna Mgr. Petra Kováčová.

Jiří Paroubek v. r.


Svatba v roce 1979.

 


Poslední společně Velikonoce, duben 2007.

 


Společně také křtili zvířátka v zoo.

To jsou další výtečníci!


Výběr českých politiků, kterým se rozpadlo manželství v době, kdy vykonávali významnou politickou funkci:

Petr Bendl
Středočeský hejtman je rozvedený již dvakrát - naposledy se rozvedl v roce 2003, v době, kdy již byl ve funkci hejtmana. Potřetí se oženil v srpnu 2005.

Jan Kasl

Exprimátor Jan Kasl se rozvedl během svého působení v čele pražského magistrátu. Krátce po rozvodu se v roce 2000 opět oženil se svou bývalou tiskovou mluvčí Terezií Jungrovou, rozenou Bienertovou (vnučkou novináře Ferdinanda Peroutky).

Miroslav Macek

Jeden z prvních politiků, který veřejně přiznal mimomanželský poměr. Rozvedl se v době, kdy byl místopředsedou ODS, v dubnu 2001 se znovu oženil s Čechošvýcarkou Janou Blochovou.

Vladimír Mlynář
V roce 2004 skončilo po 17 letech manželství tehdejšího ministra informatiky Vladimíra Mlynáře (US-DEU) s fotografkou Lucií, s níž má dva syny. Mlynář se loni v květnu podruhé oženil.

Mirek Topolánek
Současný premiér ČR a předseda ODS Mirek Topolánek svůj mimomanželský vztah s místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Lucií Talmanovou (ODS) oznámil letos v lednu. Se svou manželkou Pavlou, s níž má tři děti, se zatím nerozvádí. Talmanová je těhotná a otcem dítěte je Topolánek.

(čtk, raj)

 

 

Co říkáte na to, že Jiří Paroubek přiznal nevěru?


Petr Hulinský, předseda pražské ČSSD
Tohle já nekomentuji. To jsou osobní věci každého člověka.

Tomáš Julínek, ministr zdravotnictví (ODS)

Takovéto věci já nekomentuji. To jsou soukromé záležitosti.

Miroslava Němcová, místopředsedkyně sněmovny (ODS)
Asi to všichni očekávali. Podle všech náznaků bylo zřejmé, že to manželství nefunguje.

David Rath, poslanec (ČSSD)
V životě se takové věci stávají. A někdy to může potkat i politika. Já to nezazlívám ani Topolánkovi, ani Paroubkovi, ani, konečně svého času, Klausovi. Jsem rád, že Jiří Paroubek to řekl na rovinu.

Tomáš Savka, zpěvák

Nepřísluší mi hodnotit takovouhle věc. Myslím, že se jedná o ryze soukromou záležitost pana Paroubka.

Helena Vondráčková, zpěvačka

Podle mě je to každého osobní věc. Nechtěla bych to komentovat, protože sama dobře vím, že rozhodnutí dospělého člověka je jen jeho, a nikdo by mu do něj neměl mluvit.

Petr Salava, moderátor
Aféra pana Paroubka s neznámou blondýnou? Tak to se opravdu nezlobte, k tomu se vyjadřovat nebudu.

 

Sdílej článek:
annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 810 Kč

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy Vrchní referent/rada - specialista ESF projektu "Efektivní služby zaměstnanosti", KrP v Plzni. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na https://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera pod příslušným místem pracoviště a č. j. UPCR-2018/2018/26878-78099810., , Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 25. března 2018, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna@pm.mpsv.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID: 6gyzph2. , , Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2018/26878-78099810“.. Pracoviště: Úřad práce české republiky - krajská pobočka v plzni, kontaktní pracoviště domažlice, Msgre. B. Staška, č.p. 265, 344 01 Domažlice 1. Informace: Www.portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera, .

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Ostatní specialisté a 26 570 Kč

Řídící pracovníci na základních školách ředitel/ka Základní školy a mateřské školy Meclov, příspěvkové organizace. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26570 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kvalifikační předpoklady uchazeče:, Vzdělání a pedagogická praxe podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, délka praxe ke dni podání přihlášky 4 roky, organizační a řídící schopnosti, znalost školské legislativy a souvisejících předpisů, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav. Jmenování na vedoucí pracovní místo je na období 6 let., Nástupní plat 26 570,-Kč - 33 930,-Kč (platové zařazení je dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů ve 12. platové třídě platové tabulky č. 5.) , možnost osobního ohodnocení a příplatků. Plat záleží na dosaženém vzdělání a délce praxe., Obsahové náležitosti přihlášky:, Přihláška - jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontakt, datum a podpis (vhodné uvést e-mail, ID datové schránky, mobil)., Úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom a vysvědčení o státní závěrečné zkoušce)., Doklad o celkovém průběhu zaměstnání rozhodném pro výkon pracovního místa ředitele/ky, v souladu s § 5 zákona č. 563/2004 Sb. potvrzený posledním zaměstnavatelem a doklad o délce pedagogické praxe., Životopis psaný vlastní rukou, Návrh koncepce dalšího rozvoje Základní školy a mateřské školy Meclov, příspěvkové organizace (maximální rozsah 5 stran strojopisu formátu A4)., Výpis z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) nebo doklad o jeho vyžádání., Čestné prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona 451/11991 Sb., ve znění pozdějších předpisů., Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti uchazeče k výkonu vedoucí funkce (ne starší 2 měsíců)., Písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkurzního řízení., , Předpokládaný termín nástupu: 1. 8. 2018 , , Písemné přihlášky do konkurzu doručte nejpozději do 10. 4. 2018 do 13.00 hodin v obálkách označených "KONKURZ ZŠ a MŠ Meclov - NEOTVÍRAT" na adresu:, Obec Meclov , Meclov 137, 345 21 Meclov , Případné dotazy na tel. 602972553.. Pracoviště: Obec meclov - zš a mš, 345 21 Meclov. Informace: Pavlína Kaufnerová, +420 379 428 822,602 972 553.

Výroba - Výroba Montážní dělník 13 500 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení Operátor výroby, manipulant. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Agenturní zprostředkování - stauner palet s.r.o., Možno též třísměnný provoz nebo turnusy., Nutný telefonický kontakt - 9,00 - 16,30 hod.. Pracoviště: B.f.kontakt plzeň s.r.o. - agenturní zprostředkování stauner palet s.r.o., 345 01 Mrákov. Informace: Jiřina Marková, +420 734 208 512.

Management - Nejvyšší představitelé středních společností a 22 160 Kč

Nejvyšší představitelé středních společností a institucí Ředitel/ka správy soudu. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22160 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, 28. pluku 1533/29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice, , Požadujeme:, státní občanství ČR, praxe ve vedoucí pozici, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, manažerské a komunikační dovednosti, schopnost motivovat a organizovat, trestní a morální bezúhonnost, , Nabízíme:, - 5 týdnů dovolené, - 5 dnů indispozičního volna, - stravenky, - možnosti dalšího osobního rozvoje a vzdělávání, - příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření, - příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce, - jistota stabilního zaměstnání, , K přihlášce k účasti ve VŘ přiložte:, - strukturovaný profesní životopis, - souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, , Náplň práce:, - zajišťování provozu soudu po stránce hospodářské, personální, materiální a finanční, - zpracování rozpočtu soudu, - zajišťování řádného chodu soudních kanceláří, - provádění metodického a odborného řízení správy soudu, - provádění kontrolní činnosti oddělení správy soudu, - vytváření a schvalování ekonomických rozborů na základě požadavků nadřízených orgánů, - podílení se na vypracování rozvrhu práce soudu, - zadávání veřejných zakázek soudu a jejich vyhodnocování, - vyřizování personálních věcí zaměstnanců, - vyřizování stížností, , Strukturovaný profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu. Pracoviště: Obvodní soud pro prahu 9 - 001, 28. pluku, č.p. 1533, 100 00 Praha 10. Informace: Lukáš Bernat, +420 251 443 243.


Doporučené články

Rubriky

Celebrity Nejčtenější celebrity Oblíbené celebrity Cestování Oblíbené destinace Láska a vztahy Zdravý vztah Lechtivé články Příběhy slavných Události slavných Vztahy slavných Recepty Kuchyně pro labužníky Zdravý jídelníček Zajímavosti Zábava a video Pro zasmání Vtipné videa

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Vážení čtenáři,

náš web ŠÍP přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění našich novinek - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr novinek i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT