Šíp.deník.cz

SAUDEK se objeví ve filmu

Jan Saudek
Jan Saudek
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Světoznámý fotograf Jan Saudek se konečně objeví ve filmu. Celovečerní dokument o jeho životě natočil režisér Adolf Zika a premiéru bude mít devatenáctého prosince.

Saudek chtěl ve filmu vystupovat s humorem sobě vlastním, režisér však Saudka zachytil v jeho pravé podobě.

 

Ledecký uvede Hamleta v Soulu

 Janek Ledecký slaví další triumf. Jeho úspěšný muzikál Hamlet zaujal v Soulu v konkurenci osmašedesáti dalších titulů. Na jeho korejskou interpretaci i výběr herců dohlížel Ledecký osobně. Na Hamleta se ale mohou těšit i čeští diváci. Muzikál se znovu vrátí na prkna Divadla Kalich.

 

Ondra Brzobohatý pracuje na miminku!

 Bydlí spolu tři roky a začali plánovat miminko! Kdo? Ondřej Brzobohatý a jeho přítelkyně Johana Indráková. "Johanku miluji a jsem s ní maximálně šťastný. Jsem si jistý, že nikoho lepšího už nikdy najít nemůžu," řekl známý herec a muzikant. A dodává: "Vzal bych si ji klidně hned."

A co Johanka? Přestala kouřit, začíná dbát na životosprávu a často si čte časopisy s těhotenskou tematikou.

Agáta jde do kin!

 


Crash Road je film, který se v listopadu objeví v českých kinech. Ve filmu režiséra Kryštofa Hanzlíka ztvárnila hlavní roli modelka Agáta Hanychová.

Není bez zajímavosti, že film si na festivalu v německém Chemnitzu získal čestné uznání od poroty složené z diváků nad čtrnáct let.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů