Šíp.deník.cz

ŠAMPION šampionů 2007

Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
Zdroj: Šíp/Miroslav Rendl
Sdílej článek:

PRAHA - České hvězdy vzaly své mazlíčky na soutěž Šampion šampionů 2007, kde o titul bojovali ti největší psí krasavci. Vyhrála pětiletá fena jorkšírského teriéra s podivným jménem Xmas Surprise Stříbrné přání.

Celebrity si zvolily také svou psí hvězdu - Šampiona zvěrokruhu - pro kterého Kateřina Stočesová vyrobila luxusní korunu z granulí. "Bylo to docela náročný, dohromady jsem na ní pracovala dvacet hodin. Každou granuli jsem musela zvlášť navlíkat a drátkovat, není to slepované, aby ten pes, který vyhraje, z toho taky něco měl," řekla Šípu Stočesová. Z vítězství se radoval nádherný afghánský chrt.Kateřina Stočesová, Miss ČR 1998, voříšek Maila (9 let)
Byly jí asi tři měsíce, když jsem si ji brala z útulku v pražské Troji. Když jsem tam Mailu viděla, jak byla úplně vystrašená, ubrečená, klepala se, a jak se bála, tak v kotci byla celá počuraná. Úplně se mě jí zželelo a navíc měla nádherný očička, tak jsem si říkala, to bude hodný pejsek, a ona je.


Eva Aichmajerová, moderátorka, labrador Pralinka (6 let)
"Narodila se přesně na Vánoce, takže slavíme společně můj svátek a její narozeniny. Letos dostala dvě kosti a nový pelíšek, já dostala uherák, ale dopadlo to tak, že Pralina v novém pelíšku sežrala můj uherák," směje se Aichmajerová.


Kateřina Sokolová, Miss ČR 2007
"Určitě bych čtyřnohého miláčka chtěla, ale čas mi to zatím nedovolí. Byl by to chudák a já svého psa trápit nechci. Takže si zatím ještě musím počkat. Můj táta má labradorku Arven, kterou jsem původně chtěla vzít s sebou. Je to ale hrozná divoška, nevím, jak by reagovala, tak jsem si to raději rozmyslela," řekla Šípu Kateřina a na výstavě se nechala vyfotit se psem, který vzbuzoval největší rozpaky. Většina přítomných ho spíš litovala, než obdivovala. Majitelka na něj vyplácala nejméně jeden lak na vlasy.

Které další celebrity dorazily se svými psími miláčky?

Více informací a fotografií najdete v dnešním tištěném vydání deníku ŠÍP!

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů