Šíp.deník.cz

Svatba na první pohled: První neshody Radka a Simony! Plačka Radek vše pokazí!

Svatba na první pohled už se blíží do finále, diváci se již za dva díly dozví, jak to s manželskými páry dopadne a zda spolu vydrží. V dnešním díle dojde k prvním rozporům mezi Radkem a Simonou, kteří doteď patřili k favoritům show!

1 / 13
Svatba na první pohled

Ve Svatbě na první pohled se divákům představili celkem čtyři páry, které svedl dohromady vědecký experiment!

František s Natálií, Štěpánka s Pavlem, Petra s Reném a Simona s Radkem svěřili výběr partnera na odbornících a nyní zkouší v praxi, zda se jim to podařilo či ne. 

U většiny párů byl rozjezd velice vlažný, nejvíc ale fanoušci soutěže věřili ve sňatek poslední dvojice, tedy Simony s Radkem. Jenže, i tato iluze se postupně rozpadá!

Radek ukáže na líbánkách svou povahu.

V šestém díle se diváci podívají na líbánky Radka a Simony, ti společně tráví první společné chvilky v Portugalsku, už tam se ale ukáží jejich odlišné povahy.

Zatímco zcestovalá Simona bere výlet jako rutinu, její protějšek při každé příležitosti pláče. Nejvíc ho však dostane do kolem, když se dotáže své nevěsty, zda ji přitahuje a dostane odpověď, kterou nejspíš nečekal!

Potok pláče nakonec vyvolá lehké dusno a atmosféra se bude v dalších epizodách stupňovat. Zamilovaný Radek totiž nedokáže unést své emoce! Nálada se ale nepokazí jen tady, krušné chvíle zažívají i další páry!

Štěpánka poprvé ukáže divákům svou prchlivost.

Novomanželé Štěpánka a Pavel už si užívají společného bydlení, při uklízení ale vznikne první problém. Pavel je totiž zvyklý vylívat vodu po vytírání do vany, čímž svou manželku vytočí doslova do nepříčetnosti a vše vyvrcholí v obří hádku.

Ačkoliv to vypadalo, že si k sobě postupně najdou cestu František s Natálií, dnešek opět diváky přesvědčí, že tihle dva k sobě zkrátka nepatří a jejich soužití připomíná spíše jízdu na horské dráze.

Co se týká Reného s Petrou, ti se rozhodnou navštívit terapeuta, jejich vztah jde totiž od desíti k pěti! René evidentně cítí ke své nevěstě víc, než ona k němu, a vzniká mezi nimi stále větší propast.

Nejvíce ale fanoušci pořadu poslední dny řeší fakt, že mužská část osazenstva už v minulosti účinkovala v různých reality show, a proto jim Svatby nepřipadají dostatečně důveryhodné. Necháme se tedy překvapit, jak to s páry nakonec dopadne, třeba budeme překvapeni. Další díl si můžete již dnes ve 20:20 na TV Nova.

René se do své drahé polovičky zamiloval. Ona však jeho city zatím neopětuje.

Pavel a Štěpánka se pořádně zhádají.

Svatba na první pohledZdroj: TV NOVA

Radek se do Simony zamiluje až po uši.

Svatba na první pohledZdroj: TV NOVA

Radek je podle své nevěsty jako malé dítě.

Svatba na první pohledZdroj: TV NOVA

Petra je ze všeho otrávená.

Svatba na první pohled, Petra a RenéZdroj: TV Nova

Natálii začne František zase vadit…

Svatba na první pohled, Natália MykytenkoZdroj: Instagram

Zdroj: FTV Prima
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů