Šíp.deník.cz

Svatba na první pohled: Simona s Radkem překvapují, romantické rande v Praze!

Svatba na první pohled se blíží do zdárného konce a diváci se již brzy dozví, komu seznámení skrze experiment vyšlo, a komu ne. U Radka a Simony to ještě nedávno nevypadalo na happyend, z Instagramu to však působí, že dvojice má k sobě víc než blízko!

1 / 12
Simona a Radek

Svatba na první pohled zaujala od prvního dílu obrovskou masu českých diváků. Nezvyklý experiment, kdy se vědou vybraní partneři poprvé spatří až u oltáře se stal doslova trhákem.

Nedůvěra v pravdivost show ze strany lidí ovšem přišla ve chvíli, kdy se provalilo, že dva z ženichů mají s amatérským herectvím zkušenosti!

Radek následně vysvětlil, že šlo o zcela odlišné projekty, a svatbu brali účastníci vážně. "Pořad Svatby je pro mě srdeční záležitostí. Je to něco úplně jiného než u Nebezpečných vztahů, kde jsem bral svoje angažmá jako jednorázový přivýdělek. Do Svateb jsem se přihlásil sám za sebe, protože jsem věřil, že mi odborníci dokážou najít vhodnou partnerku pro život," napsal nedávno na svůj Instagram. Vztahu Radka se Simonou po odvysílání šestého dílu nikdo velké šance nedával, o to více překvapilo jejich společné romantické rande v centru Prahy!

Radek pro vztah se Simonou udělal mnoho změn.

Svatba na první pohledZdroj: Profimedia

Po prvním seznámení u oltáře nebyla Simona ze svého ženicha zrovna nadšená, přes to ale experimentu chtěla dát šanci. "Radek vypadá jako hodný člověk. Když jsem mu koukla do očí, viděla jsem v nich dobrotu. Je sice pravda, že bych si ho na ulici na první pohled nevybrala. Jsem ale otevřená tomu, poznat ho zevnitř," vyjádřila se po svatbě.

Že je vzhled Radka jistou překážkou se ukázalo na svatební cestě, kdy Simona otevřeně řekla nahlas, že se jí na novomanželovi nelíbí jeho zuby!

Zklamaný ženich proto po návratu do Čech začal na sobě makat, nechal si spravit zuby, vyměnil styl oblékání a dokonce shodil přebytečná kila a vypadá to, že na Simonu tím udělal dojem!

Diváci právě Radkovi se Simonou nejvíce fandí.

Svatba na první pohledZdroj: TV NOVA

Zcela "nový" Radek se ukázal svým fanouškům na Instagramu a změna to byla opravdu veliká. Kvůli Simoně si nechal narůst fousy a změnil se takřka k nepoznání!

"Dnešní procházka krásnou předvánoční Prahou," překvapili novomanželé společnou fotkou z romantické vycházky po hlavním městě!

Ačkoliv páreček působil z fotek a videí až zamilovaným dojmem, v komentářích lidé stále o jejich vztahu pochybují. "Nevěřím, že jsou spolu a kde vůbec máte snubáky?" opakují se dotazy. 

Radek má ale i na tohle vysvětlení. "I já ho bohužel ztratil a Simče je velký, tak ho má doma, aby ho neztratila," tvrdí. Zda to byl ale pouze tah na nalákání diváků, nebo skutečně pro tuto dvojici dopadl experiment šťastně, na to si budeme muset ještě dva týdny počkat…

Novomanželům to velice sluší.

Diváci show tipují, že nedopadne dobře ani jeden ze čtyř sňatků.

Svatba na první pohledZdroj: TV NOVA

Radek dělá vše proto, aby se do něj Simona zamilovala, vyjde mu to?

Svatba na první pohledZdroj: TV NOVA

Do své vyvolené se prý zakoukal doopravdy, nešlo jen o show.

Překousne nakonec Simona vzhled Radka a dá mu šanci?

Zdroj: FTV Prima
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů