Šíp.deník.cz

Natálka a František nic? Ostatní taky? Svatba na první pohled po konci šokuje

I laikovi dojde, že věda v reality show Svatba na první pohled zkrátka selhala. Zda spolu alespoň jeden ze čtyř párů zůstane, je otázkou. Už na první dobrou je ale cítit, že romantická láska se nikde nezrodila. Kdo má alespoň nepatrnou šanci, že jejich vztah přežije?

1 / 13
Natália Mykytenko

Paradoxně jsou na tom dobře René s Petrou. I když si na začátku nerozuměli, postupně se jim povedlo najít společné téma. Petra si sice neustále stěžuje, ale to Renému nevadí. Naopak. Ze své manželky je nadšený a chce s ní být.

„Pro mě je volba celkem jednoduchá. Mám rozhodnuto,“ tvrdí René. „To by byly krásné děti. Asi celkem nešikovné, ale krásné,“ říká při pohledu na jejich společnou svatební fotografii. „Když řekne ne, tak budu muset popřemýšlet, co teď,“ dodává.

I lajkovi dojde, že věda v reality show Svatba na první pohled zkrátka selhala

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Je tedy jasné, že s ní chce zůstat. Od začátku si evidentně nerozumí Natálka s Františkem. Naučili se spolu vycházet, ale jsou každý jiný. Natália má navíc Instagram, kde propaguje jeden produkt za druhým, ale společné fotky s Františkem tam jaksi zapomíná dávat.

„Očekávám, že mě bude milovat takovou, jaká jsem. Že se ke mně bude chovat pozorně a s úctou. A že si po čase dáme navzájem tři dětičky, nějaké to bydlení někde v lese a bude to,“ tvrdila Natálka na začátku reality show o svém budoucím partnerovi.

Zda spolu alespoň jeden ze čtyř párů zůstane, je otázkou

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

„Alkoholismus, cigarety, hraní na automatech a všechny podobné závislosti. Plus násilí a hrubé, sprosté chování ke mně nebo k jeho rodině,“ vyjmenovala všechno, co má její nový manžel zakázané. Je zřejmé, že František jejím vysněným mužem není.

Není hrubián, ale vadí mu, když žena nemluví. Natálka ráda medituje a ticho miluje. Už předem je jasné, že spolu život nestráví Simona s Radkem. Z toho by se asi časem zbláznila. Radek totiž, dost možná i proto, že má vysoké IQ a EQ, neustále pláče, a to by nevydržela žádná žena.

Už na první dobrou je ale cítit, že romantická láska se nikde nezrodila

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Někdy Radek ukáže i jinou emoci než smutek nebo dojetí. Někdy dojde i na vztek. „Radku, vy tak jako normálně mluvíte, a přitom se pořád tváříte tak přinaštvaně,“ vytknula mu terapeutka.

„A jak se jako mám tvářit, když to jinak neumím. Ona ví, o co jde, já to řešit nebudu. Já už v sobě všechno vyřešené mám,“ obořil se na obě dvě Radek a hlavou přitom ukazoval na Simonu. „Tak tohle ne! Takové tlaky na mě! Ty vole, připadám si jako kretén!“ vykřikl.

Kdo má alespoň nepatrnou šanci, že jejich vztah přežije?

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Později se ukázalo, že ho trápí poměrně zásadní věc, a to, že on chce Simonu a Simona jeho ne. Od začátku si nejvíce rozumí Štěpánka s Pavlem. Štěpánka se ale momentálně na sociální síť vyfotila s údajným obchodním partnerem. Nutno však souhlasit s komentáři fanoušků. Takhle se jen s kamarádem či s kolegou nikdo nefotí. Je mezi nimi snad něco víc?

Štěpánko, kdo to je?

Od začátku si nejvíce rozumí Štěpánka s Pavlem

Mají se spolu dobře

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů