Šíp.deník.cz

Tamaře Klusové koronavirus otevřel oči, chce změnu v manželství!

Tamata Klusová s Tomášem Klusem jsou navenek vždy pozitivní pár, přes to ale jejich vztah už prošel během let těžkými překážkami. Klusová navíc nyní přiznala, že si díky koronaviru uvědomila, že je v manželství nešťastná!

1 / 12
Klusovi

Tamara Klusová je nejen manželkou Tomáše Kluse, ale matkou jeho třech dětí. Navenek idylická rodinka si ale za uplynulé roky prošla svým!

Veřejnost doslova šokovalo přiznání Tamary, která naplno řekl, že jí Tomáš podváděl a ona mu odpustila! Tolerance je totiž podle Klusové jediná cesta, jak mít zdravý vztah a tak se rozhodla dát svému muži druhou šanci.

Světe div se, manželství nevěry ustálo a rodinka je stále pohromadě. Státem nařízená karanténa ale měla na pár nečekaný vliv, Tamaře totiž došlo spousty věcí, které jí na vztahu s mužem vadí!

Klus prý není dost často doma s rodinou.

Klusová se na svém Instagramu svěřila fanouškům, jak jí pandemie změnila život i pohled na manželství. Klus je totiž sice skvělý otec, kvůli pracovním povinnostem ale často nebývá doma, a to je podle Tamary problém, který si dlouho odmítala připustit! 

"Možná poprvé za skoro osm let vedle Tebe Ti musím něco říct. Nelíbí se mi, jak teď vedle sebe žijeme. Pojďme, prosím, být víc spolu. A vědomě naplňovat náš společný čas." popsala Klusová rozhovor s manželem, který prý situaci vnímal identicky!

"Lásko, cítím to stejně. Musíme s tím oba něco udělat," odpověděl muzikant své milované a o pár hodin později premiér vyhlásil stav karantény! Tato shoda náhod měla dle slov Tamary na vztah doslova zázračné účinky!

Klusovi jsou z karantény nadšení.

Po vážném rozhovoru Klusových přišel stav karantény skutečně "jako na zavolanou." Tamara Klusová dokonce tvrdí, že to přineslo její rodině veliké štěstí, protože konečně mohou trávit čas společně!


"Zažíváme opravdové štěstí. Ano, máme strach o všechny dědečky a babičky světa , snažíme se pomáhat, sdílet, hrát pro vás, nahrávat, tvořit ale ze všeho nejvíc si užíváme společného času, který zatím nemá žádné ohraničení! Kolikrát jsem sama napsala, nebo četla ve všech možných statusech větu: Kéž by šel zastavit čas, nebo Kdy ty děti tak vyrostly? Že se naučíme číst, nebo začneme psát blog? A teď to všechno můžeme žít a vším tím, po čem toužíme, můžeme být. Není to požehnání? Není to ta nejúžasnější výzva pro život?" 

Pro Klusovi evidentně karanténa není žádný problém a na rozdíl od většiny smrtelníků si tihle dva konečně užívají chvilky pouze pro sebe. A jak to máte doma vy? Ještě jste nedostali chuť svého partnera vyměnit, či poslat na jinou planetu? Nebo mát také doma druhé líbánky?

Klusová je maminka na plný úvazek.

Klusová Přiznala, že jí manžel Tomáš často chyběl!

Rodina si užívá společné chvilky.

Manželství ustálo i dřívější nevěry Kluse.

Pár tvoří už více než osm let…

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů