Šíp.deník.cz

Kuchařová: Pošpinění Ondřeje by oslabilo moji pozici, ať lidé čtou mezi řádky

4 fotografií 4
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Ondřej Brzobohatý je v šoku z toho, že někdo médiím poskytl celé znění žaloby. Je přesvědčený o tom, že za únikem informací stojí Taťána Kuchařová. Časy, kdy byli po uši zamilovaní, jsou dávno pryč. Brzobohatý je už dlouho šťastný po boku Daniely Písařovicové.
Sdílej článek:

Ondřej Brzobohatý je přesvědčený o tom, že celé znění žaloby včetně velmi citlivých informací poskytla médiím jeho exmanželka Taťána Kuchařová, která se jej tak snaží zničit. Modelka ale toto tvrzení rázně popírá a hájí se, že neměla sebemenší důvod k tomu žalobu zveřejnit. Prý se o to naopak postaral sám Ondřej. 

Když se před několika dny objevilo v deníku Blesk celé znění žaloby, kterou k církevnímu soudu podala Taťána Kuchařová, okamžitě začali mnozí řešit, kdo médiím citlivý dokument poskytl. Ondřej je dle svých slov přesvědčený o tom, že má v publikaci žaloby prsty jeho exmanželka, která se jej prý snaží zničit. Taťána se ale brání a tvrdí, že by ke zveřejnění žaloby neměla žádný důvod. A dokonce Ondřejovi vzkázala, že si za to může sám.

Porušení církevních předpisů

Taťána Kuchařová se už jednou na svém Instagramu k celé záležitosti vyjadřovala. Po vlně nenávistných reakcí se ale rozhodla vyjádřit znovu. „Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku. Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod. Mým jediným cílem bylo a i nadále je anulovat náš církevní sňatek. Soud teprve proběhne a je neveřejný. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení,” napsala rázně modelka. 

Měl se zachovat jinak

Zároveň Kuchařová dodala, že žalobu podala před více než půl rokem a nevidí jediný důvod, proč by ji měla zveřejňovat právě teď. Navíc, jak sama říká, detaily ze žaloby by se nikam nedostaly, kdyby se Ondřej zachoval jinak.

„Pokud byl žalobou konfrontován, jak tvrdí, nebylo přece nic snazšího než říct, že se jedná o soukromou věc, kterou nebude veřejně komentovat a kterou si nepřeje zveřejnit,” míní exmanželka Ondřeje Brzobohatého. „To ale neudělal, místo toho žalobu sám veřejně propral v bulváru a sám bulváru poskytl i fotografie,” dodala ještě modelka, která veškerou vinu hází na exmanžela. 

„Přála bych všem, aby nesoudili něco, o čem neví, jak ve skutečnosti bylo a jak se odehrávalo za zavřenými dveřmi. Realita může být odlišná od veřejné image. Těm, co dokáží číst mezi řádky a vyjadřují mi podporu, moc děkuju,” vzkázala svým podporovatelům. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů