Šíp.deník.cz

Vendula Pizingerová: Péči o miminko už začala nacvičovat v nadaci!

Vendula Pizingerová brzy přivede na svět miminko, a ačkoliv je v pokročilejším věku, nebrání to ředitelce nadace nadále pokračovat ve svým pracovních povinnostech. Před pár dny si budoucí maminka dokonce vyzkoušela péči o novorozeně!

1 / 10
Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová svým těhotenstvím veřejnost doslova šokovala. Ředitelce Kapky Naděje bude za dva roky padesát a zřejmě nikdo nečekal, že by se s mladším manželem ještě pouštěla do další rodiny!

Pizingerová ale tvrdí, že miminko je darem od Boha a nemůžou se s Josefem dočkat, až budou tři! Starší syn Jakub, kterého má Vendula se skladatelem Karlem Svobodou, už jde do puberty, a brzy vyletí z hnízda, a proto není divu, že se manželé na přírůstek velmi těší.

Ředitelka nadace ale své fanoušky vyděsila předčasným porodem! Nahrála totiž fotku z porodnice, kde drží v náručí malinkaté miminko! Vše ale bylo jinak!

Pizingerová touto fotkou své fanoušky pěkně zmátla!

Pizingerová se podělila na Instagramu s fotografií s malým miminkem a ihned to vyvolalo dotazy, zda náhodou neporodila předčasně!

"Jéééé, úplně jsem se lekla, že už jste porodila," opakují se podobné obavy v komentářích. 

Naštěstí jsou ale Pizingerová i miminko v pořádku a žádné drama se nekonalo! Ředitelka nadace pouze plnila jednu velmi příjemnou pracovní povinnost!

Pizingerová si těhotenství užívá.

Vendula Pizingerová se i přes své pokročilé těhotenství rozhodně nešetří a stále objíždí nemocnice s důležitým posláním.

Do kladenské nemocnice, kde vznikla fotka s miminkem, přivezla ředitelka naděje dary za čtvrt milionu korun! "Naše dnešní návštěva s dárky pro porodnici a dětské oddělení v hodnotě 250 tisíc," napsala do popisku.

V porodnici nastávající maminka neodolala a ihned si pochovala jednoho z místních drobečků! Přeci jen, od prvního porodu Pizingerové uběhlo mnoho let, a tak malé osvěžení se určitě brzy bude hodit! "Za pár měsíců takhle budete držet své miminko, moc Vám to sluší a mám Vás ráda," přejí fanoušci Pizingerové jen to nejlepší. I my se přidáváme a přejeme celé rodině mnoho zdraví a lásky do budoucích let!

Pizingerová vážky považuje za znak štěstí, proto má i tetování!

Sama nečekala, že by mohla ještě v tomto věku otěhotnět.

Josef Pizinger se dočká svého prvního potomka.

Ředitelka nadace je stále plná energie.

První syn Jakub se už pomalu chystá vylétnout z hnízda.

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů