Šíp.deník.cz

Další propadák? Po The Perfect Kiss se Vondráčková trapně pitvoří v Hotelu Limbo

Lucie Vondráčková by se ráda stala hollywoodskou herečkou, ale zatím hraje jen v potřeštěných kanadských komediích, které ve zdejších končinách příliš nebodují. Novinkou je snímek Hotel Limbo, který Češi zatím možnost vidět neměli a těžko říct, zda budou mít po zhlédnutí traileru ještě zájem.

1 / 13
Lucie Vondráčková

I když ve zdejších končinách Lucie Vondráčková úspěšnou herečkou zrovna není, v zahraničí si jí cení. Přes neúspěchy u krajanů to stejně nevzdává a po propadáku The Perfect Kiss si zahrála v další potřeštěné komedii.

Na svědomí ji má stejně jako The Perfect Kiss Martina Adamcová, jenž Vondráčkovou do svých filmů ráda obsazuje.

Novinkou je nyní snímek Hotel Limbo

Zdroj: Youtube

„U The Perfect Kiss jsem upřímně řečeno usnul. Nikdy bych do něj finančně nešel. Je tam slabý a nevěrohodný scénář i výkony herců, třeba těch rodičů. Ale sama Lucka byla dobrá. To Hotel Limbo je úplně o něčem jiném,“ uvedl pro eXtra.cz vlastník většiny práv k snímku František Vondráček.

„Myslím, že to v kinech bude mít velký úspěch. Vychází z Hotelu Modrá hvězda. Devadesát nebo osmdesát procent je z něj. Hodně věcí je tam podobných nebo totožných se scénářem Modré hvězdy,“ dodal.

Lucie Vondráčková by se ráda stala hollywoodskou herečkou

Ano, čtete dobře. Jedná se o remake snímku Hotel Modrá hvězda z roku 1941 s Natašou Gollovou a Oldřichem Novým. Pitvořící se Vondráčková Gollovou v traileru ani trochu nepřipomíná.

Navzdory kritice Čechů, jenž snímek ještě neviděli, si jde Lucie za svým. Nutno podotknout, že paradoxně úspěšně. „Další herecká cena z daleka, moc díky Canadian Cinematography Awards,“ děkovala Vondráčková do Kanady, kde získala cenu za nejlepší herečku.

V zahraničí si jí cení

Daří se jí i na poli hudby, kde se nominací prý nemůže dopočítat. „Klip Milování už má tolik nominací a cen, že je s režisérkou Terezou Hirsch nestačíme dávat na Instagram. Moc díky všem festivalům, divákům, porotcům, ale i autorům a spolupracovníkům,“ radovala se Lucie na sociálních sítích.

Kromě práce se Lucie věnuje hlavně svým dvěma synům. Matyáš a Adam jsou školáci, a tak se s nimi zpěvačka musí učit doma. Domovem je pro ně nyní Česká republika, kam se po rozvodu s Plekancem všichni přestěhovali z Kanady.

Snímek The Perfect Kiss byl propadák

Zdroj: Youtube

„Život nás přivedl sem. Přestěhovat jsme se sem museli. Kvůli práci to nebylo, té jsem měla v Kanadě dost. Neříkám, že jsem to tak moc chtěla, stěhovat se zpět do Prahy. Ale je tu spousta krásných věcí, které člověk nezažije zase tam. Snažím se brát věci vždy radši z té pozitivní stránky,“ svěřila se zpěvačka v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na Óčku.

Daří se jí i na poli hudby, kde se nominací prý nemůže dopočítat

Klip Milování už má tolik nominací a cen, tvrdí zpěvačka

Zdroj: Youtube

Kromě práce se Lucie věnuje hlavně svým dvěma synům

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů