Šíp.deník.cz

Smutná dohra Výměny manželek: Jarča dala Honzovi vale, dnes už má jiného

4 fotografií 4
Výměna manželek 24.5.
Výměna manželek 24.5.
Zdroj: TV Nova
Jarče se po natáčení změnil život. S Honzou se rozešli. Jak se daří druhé rodině, jasné není.
Sdílej článek:

Nová epizoda reality show Výměna manželek měla poměrně šokující dohru. Namísto toho, aby účast v pořadu Jarče a jejímu manželovi pomohla překonat krizi ve vztahu, došli k úplně jinému řešení. Uvědomili si totiž, že jejich vztah nemá smysl, a šli od sebe. 

V premiérové epizodě reality show Výměna manželek viděli diváci dva naprosto odlišné světy. Na jedné straně byla brusička Jarča, která společně se svým manželem a dětmi žila v pronajatém bytě. Na straně druhé pak byla žena v domácnosti Majka. Ta s partnerem a dvěma syny žije v obrovském domě 6+1 s krytým bazénem. Během natáčení se pochopitelně řešily jak finanční rozdíly obou rodinou, tak problémy ve vztazích. Větší krizí oproti Majce a jejímu partnerovi Davidovi procházela Jarča s Honzou. 

Zdroj: TV Nova

Konec lásky

Jarča s Honzou se původně do Výměny manželek přihlásili proto, aby mohli dát svému vztahu nový směr. Jarča si přála, aby její manžel doma více pomáhal a přestal jí poroučet, Honza zase chtěl, aby jeho manželka dala výpověď v práci a starala se jen o domácnost. S tím ale Jarča nesouhlasila. 

A v jejich osobních sporech nepomohla ani Výměna. Nakonec došli jen k jednomu řešení – rozejít se. „Ta Výměna k tomu asi přispěla, asi z nějakých 50 %, a řekli jsme si sami, že jsme ještě dost mladí na to, abychom si něco vyčítali, a rozešli jsme se,” prozradila v rozhovoru pro nova.cz Jarča, která má dnes už jiného partnera a žije si lépe než předtím. 

Zvláštní prostředí

Přestože na tom byla druhá rodina opravdu dobře, Jarča přiznává, že by jako oni žít nechtěla. V její náhradní domácnosti totiž prý chyběla láska. Po Výměně dokonce Jarča prozradila, že se jí její prozatímní manžel David svěřil, že s ním je Majka jen pro peníze. Jemu to ale údajně nevadilo. 

David s Majkou se po natáčení k tomu, jak se jim dnes daří, nijak nevyjádřili. Snad se Majce alespoň podařilo srovnat její vztah s jejím nevlastním synem Davídkem, který byl i dle jeho otce velmi chladný. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů